Horoskoop

JÄÄR
Võimalikud keskendumisraskused, mis põhjustatud sisemisest rahutusest ja närvilisusest. Nõrgenenud enesekontroll, väldi alkoholi tarbimist!
SÕNN
Võimalik, et oled täna sunnitud mõne ammu tehtud plaani ära muutma. Ole valmis ootamatusteks nii ametlikes asjades kui ka sõpradega.
KAKSIKUD
Tänu oma rõõmsameelsusele ja optimismile oled täna seltskonnas oodatud inimene. Võimalik, et tood pingelisse olukorda lahenduse.
VÄHK
Pööra tähelepanu oma tervisele. Vahest oleks aeg natuke tervislikumalt toituda ja rohkem puhata. Kasuks tuleks ka veidike sportimist.
LÕVI
Hea aeg loobuda mõnest halvast harjumusest ja alustada tervislikumate eluviisidega. Pööra tähelepanu märguannetele, mida keha sulle annab.
NEITSI
Oskad täna teha õiglaseid otsuseid. Võimalik, et sinult palutakse abi kellegi isiklike probleemide lahendamisel. Hea päev tervise kontrollimiseks.
KAALUD
Suureneb huvi vastassoo vastu. Mõjud lummava ja seksikana. Suudad oma sarmiga võluda ka neid, kes on tavaliselt üsna tundekülmad.
SKORPION
Oled nüüd häälestatud vaimsele lainele ja sulle ei meeldi põrmugi pühenduda praktilistele kohustustele. Väldi kokkupõrkeid kaaslastega.
AMBUR
Tänased planeediseisud annavad sulle häid võimalusi olla olukorra peremees ja mõista asju väga kiiresti. Kasuta neid võimalusi kindlasti ära!
KALJUKITS
Võid saavutada edu, kui lakkad olemast liiga tundlik ja emotsionaalne. Kasuta oma tahtejõudu sulle tähtsate ja meeldivate eesmärkide saavutamiseks.
VEEVALAJA
Tänased planeedimõjud viivad sind mälestustemaailma. Oled tavalisest tundlikum ja tundelisem, solvud kergemini ja kipud seetõttu endasse tõmbuma.
KALAD
Täna võib tekkida arusaamatusi suhete tasandil, asjade mitte selgeks rääkimise korral kipuvad hiljem pinged tekkima. Püüa olla avatum.

 

Print Friendly, PDF & Email