Lühidalt SPORDIST (1)

Kristina Kuusk naiskonnaga Kuubal seitsmes

Eesti naiste epeekoondis (Irina Embrich, Julia Beljajeva, Erika Kirpu ja Kristina Kuusk) sai Kuubal Havannas peetud MK-etapil 7 koha.

Play-off avaringis vaba olnud Eesti alistas veerandfinaalis Hispaania naiskonna seisuga 45 : 26, kuid pidi poolfinaalis tunnistama Itaalia 31 : 41 paremust. Etapivõidu sai Korea naiskond, kes finaalis alistas 45 : 34 Venemaa koondise. Kokku osales 17 riiki.

Karl Berens pronksil

Nädalavahetusel Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud noorte kergejõustiku mitmevõistluse Eesti meistrivõistlustel sai U14-vanuseklassis kolmanda koha Karl Berens.

Karl Berens kogus 4875 (8,25; 5.10; 10.17; 1.50; 9.49; 2.28; 2.43,58) punkti. U18-vanuseklassis kogus Romet Vahter 4135 (7,85; 5.89; 12.78; 1.77; 8,70; 3.08; 3.15,15) punkti ja sai 7. koha.

BC Hundid sai võõrsil kaotuse

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliigas kaotas Kuressaare BC Hundid/ ASSA ABLOY kolmapäeval KK Viimsi/NoTo meeskonnale 56 : 65.

Viimsi kooli spordihoones mängitud kohtumises jäid Hundid kohe 0 : 10 kaotusseisu ja kuigi lõpuks visati ka ise paar palli korvi, lõppes esimene veerand 7 : 23.

Teisel veerandil saadi kaitse pidama, aga kahjuks oli visketabavus endiselt madal. Vaheajale mindi 21 : 35 kaotusseisus. Viimast veerandit alustati seisul 36 : 56. Neljandal veerandil näitasid Hundid ka sisu. Kaitse saadi pidama ja ka paar kolmest viset kukkus lõpuks sisse. Hundid tegid 14 : 0 spurdi ja jõudsid seisuni 51 : 58.

Huntide parimana viskas Margo Liivand 23 punkti ja võttis 8 lauapalli.