Horoskoop

JÄÄR
Täna on tõsiste meeleoludega päev. Kui peaksid tutvuma mõne uue inimesega, kujuneb sellest väga tõenäoliselt sügav ja arendav suhe.
SÕNN
Täna on hea päev tegutsemiseks. Nüüd alustatud ettevõtmised saavad hea hoo sisse ja loovad sulle palju uusi võimalusi. Ole avatud ja suhtle!
KAKSIKUD
Sinu suhted kaaslastega paranevad ning vastastikune mõistmine ja üksmeel taastuvad. Võimalik, et saad korda krussis olnud suhte.
VÄHK
Nüüd on hea aeg tekkinud pingete ja arusaamatuste lahendamiseks. Võimalik, et sinu poole pöördutakse täna väga isiklike teemadega.
LÕVI
Tunned täna end veidi ahistatuna, kuna oled tahtmatult sõltuv oma kaaslastest. Võimalikud möödarääkimised ja üksteisele vastu töötamine.
NEITSI
Võimalik, et satud täna olukorda, kus sind peetakse autoriteediks isegi siis, kui sa seda ise ei soovi. Püüa olla eeskujuks eelkõige oma elustiiliga.
KAALUD
Kipud täna liiga palju minevikust mõtlema ning muutud seetõttu kurvameelseks ja enesessetõmbunuks. Sobiv päev poolikute tööde lõpetamiseks.
SKORPION
Täna suureneb sinu teotahe. Oled tavalisest reipam ja püüad oma ülesannetega hakkama saada. Tööasjadega seotud pinged lahenevad.
AMBUR
Sinu usaldusväärsus ja kohusetunne on täna lausa kadestamist väärt. Tänu su tasakaalukusele sujub koostöö paremini kui kunagi varem.
KALJUKITS
Ebasoodne päev reisimiseks ja üldse kodust väljaminekuks. Ära tee uhkeid plaane, need võivad mitte täituda või siis täituda teisiti, kui olid planeerinud.
VEEVALAJA
Kaldud täna olema unistav ja flegmaatiline. Oled justnagu omas maailmas ega pane eriti tähele sind ümbritsevat. Hea päev loominguks.
KALAD
Kipud täna lihtsalt vanast harjumusest tegelema mõttetute asjadega. Püüa elada rohkem tänases päevas ja hoia ümbritseva suhtes silmad lahti!

 

Print Friendly, PDF & Email