Laupäeva, 20.jaanuari, hommikul kella 10 ajal sai Häirekeskus teate liiklusõnnetusest Kuressaares Talve ja Kaevu tänava ristmikul, kus põrkasid kokku sõiduautod BMW ja Volkswagen. BMW juht ei andnud teed peateel liikunud Volkswagenile. Liiklusõnnetuses inimesed vigastada ei saanud. Sõiduautot BMW juhtinud 18-aastane mees oli tarvitanud alkoholi. Volkswagenit juhtinud 44-aastane mees oli kaine. Mõlema auto juhil oli kinnitatud turvavöö ja autode rehvid vastasid nõuetele. Juhtunu osas algatati väärteomenetlus.
Kuressaare politseijaoskonna välijuht Andres Mook tuletab meelde, et autorooli tuleb istuda vaid kainena ja puhanuna.
Üks ei saanud jälle aru kus peatee on ja ei näinud stop märki?
pigem tundub et bemm seisvale autole sisse sõitnud
valge on tee pealt ära lohistatud… jupid ristil, märk ka pikali.
Just!Bemm eiras stoppmärki ja sõitis täie lauluga peateel liikuvale autole küljepealt sisse.Piltidel teine auto juba teisaldatud avariipaigalt.
Miks ma ei imesta…bemm ju.
Bemmivend oleks võinud vähemalt kaine olla!
Miks ei imesta, passat ju. Auto mida ostavad audit ja bemmi ilastavad mehed, kes ei tea autodest tuhkagi.
Eks muidugi on kommenteerijaid taas nii targad.. Tsiteerin :”Bmw juht oleks võinud kaine olla?”-ja muidugi oled 1000% kindel et oli täis.. Enne kui poriga loopima asutakse võiks kontrollida asjaolusid!!!!
Saaremaa bmwdest polegi ammu juba miskit kuulda olnud.
Hetkel teadaolevalt, kuid täpset joovet teadmata ja ametlikult ka veel kinnitamata oli siiski buumerivend miskit rüübanud millalgi.
Eiras STOP märki ja surus peateel liikunud VW Touran-ile külje pealt sisse, mis muutis VW teekonda ja lõppes teekond sellel autol tänavapostis.
MITU LAMMAST MAHA MÜÜDI ET LOAD SAADI.
Süütusepresumtsiooni kohaselt ei saa muidugi kedagi süüdi mõista enne, kui tema kohta pole jõustunud süüdimõistev otsus.
Eks see ristmik ennasrki paneb mõtlema vahel. Sõidan ka peateel vahel vaikselt, et äkki, keegi tulemas. Suvel on stop märk võsas varjus olnud, kohe ei pruugi näha, vbl puhastatud ka.
VW juht oli teadaolevalt ka sõidukiirust ületanud. Aga noh, mis see enam loeb.
Millel sinu väide põhineb, kas olid kohal kiirust kohapeal mõõtmas?
Kui midagi ei tea, siis niisama suusoojaks pole mõtet lahmida!
Volli kommentaar on puudu. Tema sõnad ütleksid kõik.
Laimamise eest on ka määratud karistused! Kohapeal puhus BMW juht jah midagi välja, jaoskonnas käies oli tulemus aga 0,00
Põhimõtteliselt oli bemmitropil lihtsalt kõva pohmakas ja pole tänu sellele näinud märki. Tore kui ajudoonorid bmw lippu kõrgel hoiavad!
Kas sa ise vähemalt saad aru mida sa kirjutad?
See on suht lame ristmik. Kg poolt tulles vasakult tulijat on päris halvasti näha.
See on väga halva nähtavusega ristmik, eriti võõrastele.
Mingi Ajudoonor luges, et BMW ja sai kohe krambid, sest endale ei suuda seda iial osta!
Mis nipiga jõudsid ajalehte pildid minutid peale avariid??? – kas politseil on kohustus kohe ajalehtedele teada anda või mis?
BMW pole ju kallis, noored saamatud autojuhid, kes töölgi veel ei käi, jaksavad neid osta küll. Paraku need samad saamatud autojuhid on just need, kes sellele margile madalat mainet ning mis seal salata ka sellega kaasnevat madalat hinda kujundavad.
Pildid peavadki kohe üleval olema, sest ajakirjandus kajastab ühiskonnas toimuvat, amatöör
Esita kaebus siis! Keegi ei saa siin mingit karistust laimamise eest. Täiesti jjabur jutt! Need ajad on möödas
Ma saan siin kohalike teadajmeeste järgi aru et bmw mees tuli rahulikult kerge pohmahka mööda kaevu tänavat ja mõtles et lipsab läbi aga siis see hull vokari mees julges talle mööda peateed sisse kütta. Ei teagi kuidas nüüd seda karistust sellele volkarile panna….
Eksid…
kahjuks on nii, et mida suurem auto, seda suurem EGO
vahet pole, kes mis tee peal keegi sõidab
kui MINA tulen bemmiga, siis ANDKE TEED !
Ma julgen kahelda, et selliste tunnuste vahel positiivne keskmine või tugev korrelatsioon leidub. Ja piltide järgi tundub VW suurem masin olevat kui see BMW. Siin said saatuslikuks pigem bemmi omaniku uimasus ja teatud asjaoludel langenud tähelepanuvõime. Muidugi – ise läbin seda ristmikku päevas vähemalt kaks korda ja vahet pole, kas liigun peateel või mitte, igal juhul olen alati ettevaatlik, sest on võimalus, et kõrvalteelt tulija mind ei märka.
Vaadake see on nüüd Saaremaa autoekspert nb,1
Tellimustöö siis.
Hetkeseisuga on kommentaariumis levitatud kahte põhimõttelist viga:
1) Fred
Lisatud: 20.01.2018 / 15:36
Süütusepresumtsiooni kohaselt
ei saa muidugi kedagi süüdi mõista enne, kui tema kohta pole jõustunud süüdimõistev otsus.Ei ole nii. Süütuse presumtsioon Eestis on hoopis Kedagi ei tohi käsitada kuriteos süüdi olevana enne, kui tema kohta on jõustunud süüdimõistev kohtuotsus. — süüdimõistmisele eelneb alati enne süüdistus, muidu ei saa ju kedagi üldse süüdi mõista.
2) Valts
Lisatud: 20.01.2018 / 16:41
Laimamise eest on ka määratud karistused! Kohapeal puhus BMW juht jah midagi välja, jaoskonnas käies oli tulemus aga 0,00
on pooltõde. Jah, laimamise eest on ka määratud karistused. Aga seadusandluse muutumisega on karistatav juba aastaid ainult rahvusvaheliselt kaitstud isiku, võimuesindaja ja kohtuniku laimamine.
https://www.riigiteataja.ee/akt/130122017029
PS Kui Saaremaal eemaldada KÕIK liiklusmärgid, siis liikus toimuks ikka Liiklusseadusega kehtestatud liikusreeglite järgi – ainult ringristmikud oleks “prantsuse ringristmikud” — teed peab andma ringil olija ja need saaks umbe sõita. Pildigaleriis toodud õnnetuse süüdlase otsingul pole vaja kaugemale vaadata — ühel sõidukijuhil oli “Peatu ja anna teed” kohustus ja pole mingit vahet, mis sõidukimargi rooliratta taga see sitaratas istus.
Paistab, et kommetaarium ei saa kuidagi ilma “vollita” olla — midagi on nagu puudu aga ehk on see ka nüüd ära lahendatud.
Kui vana sa oled,arvutimängud silme ees või?
“Paistab, et kommetaarium ei saa kuidagi ilma “vollita” olla — midagi on nagu puudu aga ehk on see ka nüüd ära lahendatud.”
Tore, kui volli teeb iseendale tellimustöö ja siis ka vastab sellele. Nii armas on lugeda, kui tähtsaks ta ka end peab. Mul on sulle kahjuks kurb uudis, enamik lasevad sinu kommentaaridel minna kerida.
Tundub, et ajakirjanikud ja fotograafid passivad igal tänavanurgal 24/7.