Horoskoop

JÄÄR
Hea päev mõningate asjade kordaseadmiseks. Peaksid tähelepanu pöörama eelkõige probleemidele, mis on minevikus lahendamata jäänud.
SÕNN
Võid hooletusveaga rikkuda suhted sinu jaoks olulise isikuga. Lase esimestel emotsioonidel maha rahuneda ja püüa alles siis midagi parandada.
KAKSIKUD
Võimalik, et sinult oodatakse täna soojust ja tähelepanu. Keegi võib sulle teha romantilise kingituse või saad kutse mõnele peenele üritusele.
VÄHK
Oled täna tõeliselt kangekaelne ja jonnakas. Kipud oma tahtmist läbi suruma ka seal, kus sind eriti tõsiselt ei võeta. Säilita väärikus.
LÕVI
Märkad nüüd detaile ja pisiasju, mis sul tavaliselt märkamata on jäänud. Võid enda jaoks täiesti uue maailma avastada. Kasuta seda võimalust!
NEITSI
Kipud täna inimesi liiga kergekäeliselt usaldama ja neile liiga palju lootma. Võid pettuda, kui näed, et sa polegi mõne inimese jaoks nii tähtis, kui olid lootnud.
KAALUD
Täna võivad su suhted kodustega veidi teravaks kiskuda. Ole valmis kompromisse tegema, sest ainult nii säästad end suurematest sekeldustest.
SKORPION
Aktiviseeruvad empaatiavõime ning soov olla teistele kasulik. Samas vajad ka ise inimlikku lähedust, psühholoogilist tuge ja mõistmist.
AMBUR
Oled täna üsna rahutu, kuid sulle jääb arusaamatuks selle rahutuse põhjus. Püüa üle vaadata oma elustiil ja mõtle, kas oled sellega ikka rahul.
KALJUKITS
Võimalik kokkupuude inimestega, kes on närvilised ja teevad liiga kiiresti ja täiesti valesid järeldusi. Väldi täna oma ideedest rääkimist, võid pettumuse osaliseks saada.
VEEVALAJA
Püüa leida kompromisse. Hea positsiooni ja edu saavutad vaid targalt läbimõeldud käitumisega. Küsi nõu oma sõpradelt.
KALAD
Täna tõmbavad sind kõige enam inimeste tundma õppimisega seotud teemad. Püüad analüüsida oma kaaslaste käitumist ja tundeid.

 

Print Friendly, PDF & Email