Horoskoop

JÄÄR
Unistad sellest, et sind tunnustataks erakordse inimesena. Sind köidavad tugevad isiksused, kes suudavad rahvast mõjutada.
SÕNN
Oled täna kirglik ja seksikas. Sul on veidi raske keskenduda ühele konkreetsele inimesele, vajad paljude tähelepanu. Võimalik kokkupuude müstikaga.
KAKSIKUD
Pingetevaba ja harmooniline päev. Tunned, et seljatagune on kindel, ja avastad, et sind toetavad inimesed, kellest sa seda oodanud poleks.
VÄHK
Võta aega perekonna jaoks. Esile tõusevad varjatud probleemid. Püüa jääda ausaks ja ära hakka midagi ilustama, nii on lihtsam lahendust leida.
LÕVI
Ülemeelikute meeleoludega päev. Võimalik, et avastad endas täna midagi täiesti uut ning ootamatut. Püüa säilitada arukust, oht muutuda liiga kergemeelseks!
NEITSI
Täna alustatud ettevõtmised toovad edu. Mõjud enesekindla ja usaldusväärsena. Võimalus leida uusi tuttavaid, mõnest võib sulle saada hea sõber.
KAALUD
Tänased planeediseisud soosivad filosoofia, religiooni ja mediteerimisega tegelemist. Oled nüüd üpris tõsises ja mõtlikus meeleolus.
SKORPION
See päev võib kujuneda üheks lähiaja meeldivamaks ja romantilisemaks, kuid seda eelkõige juhul, kui suudad jagu saada oma laiskusest.
AMBUR
Saad uusi tõsiseid tööülesandeid, sulle esitatakse täiendavaid nõudmisi. Oled kohusetundlik ja suuteline oma ideid ka praktikaks vormima.
KALJUKITS
Täna tuleks olla üksteise vastu hellem ja heldem. Tekkinud konflikt nõuab sinult liialt palju energiat. Hoidu tormilistest kirgedest.
VEEVALAJA
Ootamatult tekivad sõprussuhted huvitavate ja kummaliste inimestega. Ole avatud ja võid saada põnevaid ideid, mida oma elus rakendada.
KALAD
Saad täna kerge vaevaga hakkama ka ebamugavate toimetustega. Suudad oma kaaslased panna uskuma sinu ideedesse, sest oskad rääkida väga veenvalt.

 

Print Friendly, PDF & Email