Horoskoop

JÄÄR
Täna pannakse proovile sinu tahtejõud. Võimalikud on sündmused, kus sul on väga raske ennast kontrollida. Esile kerkivad alateadlikud soovid.
SÕNN
Tänu sinu siirale käitumisele võib täna juhtuda, et keegi hakkab sinusse vägagi austavalt suhtuma. Samas võid kalduda äärmustesse.
KAKSIKUD
Nüüd aktiviseerub sinu seksuaalne energia ning ka vastavad soovid ja vajadused, mis sellega seotud. Võid sõlmida vägagi kummalisi suhteid.
VÄHK
Oled võimeline laiendama oma ettevõtmisi ja sooritama ebatavalisi läbimurdeid. Sinu meelisteema on ootamatud reisid ja uued suhted.
LÕVI
Tunned suurt rõõmu, kui saad kedagi aidata. Nähes hädasolijat, pakud kohe abi. Tänane päev on sobilik tervisekontrolliks ja kodu korrastamiseks.
NEITSI
Oled täna tasakaalutu ja üliemotsionaalne. Kokkupõrked on kerged tekkima. Väldi ametlikke nõupidamisi. Tegele meeldivate asjadega.
KAALUD
Tunned täna soovi korda saata midagi suurt ja tähelepanuväärset. Otsid võimalust eneseteostuseks ja samal ajal ootad ka teistelt heakskiitu.
SKORPION
Täna suure­neb huvi põnevate avaliku elu sündmuste vastu. Tunned suuremat soovi kui tavaliselt pidutseda ja kasvõi hommikuni tantsida.
AMBUR
Saad täna palju inspiratsiooni võõrastelt inimestelt ja eksootilistest kultuuridest. Hakkad huvi tundma müstika ja esoteerika vastu.
KALJUKITS
Püüa loobuda sellest, mis sind enam edasi ei aita, ja tee oma elus korrektiive. Aeg on selleks igati soodne! Samuti on täna hea päev kodu korrastamiseks.
VEEVALAJA
Võimalik, et puutud täna kokku raskesti lahendutavate probleemidega. Saavutad edu, kui säilitad rahu ja huumorimeele. Lõpeta oma pooleliolevad tööd.
KALAD
Tõenäoliselt saad täna rohkem tunnustust kui tavaliselt. Nüüd märgatakse eelkõige sinu häid omadusi ja andekust. Hea päev läbirääkimisteks.

 

Print Friendly, PDF & Email