Horoskoop

JÄÄR
Hea päev tegeleda füüsilist jõudu vajavate asjadega. Sinna alla käivad ka remont või koristustööd. Viska minema asjad, mida sa enam ei vaja.
SÕNN
Tänased planeediseisud suunavad sind müstikasse ja okultismiõpingutele. Otsid lohutust elu varjatud poolelt. Mine parem loodusesse ja puhka.
KAKSIKUD
Täna jookseb info sulle kätte paremini kui tavaliselt. Oled üsna spontaanne ja suudad teha kiireid korrektuure seal, kus vaja.
VÄHK
Täna kulgevad soodsalt kõikvõimalikud majanduslikud ettevõtmised. Oskad kasutada oma aega kasulikult ja realiseerida ammuseid plaane.
LÕVI
Oled täna väga kangekaelne ja püüad iga hinna eest saavutada oma eesmärke. Kipud teiste inimestega veidi isekas ja pealetükkiv olema.
NEITSI
Täna on sinu jaoks romantiline ja kaunis päev. Armud kergesti ja oled ka ise teiste jaoks üsna köitev. Hea päev oma emotsioonide väljaelamiseks.
KAALUD
Täna on hea päev pöörduda nõuannete saamiseks professionaalide poole, eriti kui vajad psühholoogilist konsultatsiooni.
SKORPION
Soodne päev juriidilisi probleeme lahendada, kaaslasi mõjutada, õpetada ja avalikkuse ees esineda. Väldi liigset nõudlikust enda ja kaaslaste suhtes.
AMBUR
Kõik vana on sind ära tüüdanud, püüad avastada midagi uut. Oled originaalitseja, kes põlgab kõike traditsioonilist. Tunned vajadust olla vaba.
KALJUKITS
Sina ja tähed ei ole täna ühel meelel. See on konksuga värk, kuid sa saad hakkama. Kujuta ette, et sa surfad ja õpi vastutulevatel lainetel liuglema.
VEEVALAJA
Oled täna pealiskaudne ja kergeusklik. Võid sukelduda mitte eriti tõsisesse armusuhtesse, mida sa hiljem kahetsed. Püüa enne tegutsemist ikka mõelda ka!
KALAD
Täna võid kergesti solvuda ja samal ajal oma põikpäisusega teistel inimestel närvi tõeliselt mustaks ajada. Veeda aega omaette ja lõõgastu.

 

Print Friendly, PDF & Email