Androloogiabuss ootab mehi tervist kontrollima

24.–27. jaanuarini peatub Kuressaare haigla juures mobiilne androloogiakabinet, kus diagnoositakse kõiki meestehaigusi.

Tartu ülikooli kliinikumi mobiilses diagnoosikabinetis tegelevad meestearstid kõigi meestele eriomaste haigustega: eesnäärmehaiguste, seksuaalhäirete, meeste üleminekuea, hüpogonadismi, viljatuse, sugutrakti ägedate ja krooniliste põletike, peenise ja munandikoti haiguste ja meeste rinnahaigustega.

Kabinetis töötava doktor Margus Punabi sõnul on oluline, et peaaegu 95% vajalikest uuringutest tehakse mobiilses kabinetis – nii ei pea patsient sõitma uuringuteks Tartusse.

Mobiilse diagnoosikabineti koordinaator on meditsiiniõde Olga Raudik, arstidest võtavad kabinetis vastu Stanislav Tjagur, Sven Tennisberg ja Margus Punab.

Mobiilse diagnoosikabineti vastuvõtuaega saab broneerida telefonil 73 19 100 või 73 19 323, kliinikumi kodulehel, ent ka e-kirjaga meestekliinik@kliinikum.ee. Internetis vastuvõttu broneerides tuleb märkida ka mobiilse kabineti asukoht, kuhu minna soovitakse.

Ravikindlustatud mehed, kel on saatekiri, maksavad esimese visiidi tasuna viis eurot. Ravikindlustuseta ja saatekirjata mehed saavad vastuvõtule pöörduda tasulises korras.

Print Friendly, PDF & Email