Kuressaares sündis kaks jõululast

Kuressaare haiglas nägi jõululaupäeval ilmavalgust üks poisslaps, esimesel pühal aga tüdruk.

24. detsembril kell 8.49 ilmale tulnud pisipoiss, kelle kaal oli sündides 3420 grammi ja pikkus 49 cm, on ema Annika Niitsoole juba neljas laps. “Seekordne sünnitus läks kergelt,” leidis Annika. Küll aga vajab beebi kollasuse raviks fototeraapiat ehk valgusravi.

Esialgu veel nimetul pisipoisil on kaks vanemat venda – 14- ja 12-aastane – ning nelja-aastane õde. Väike Selena, kes eile haiglas emale ja vennakesele seltsi pakkus, on samuti sündinud jõululaupäeval.

PISIKE VENNAKE: Ema Annika Niitsoo sülest vaatab oma väikevenda neljane Selena.
2x Irina Mägi

“Lapsed ootasid vennakest väga,” ütles Annika, kes loodab vähemalt aastavahetuseks beebiga koju saada. Jõulude ajal pidi pere ema abita hakkama saama.

Teine jõululaps, 25. detsembril kell 13.13 ilmale tulnud pisitüdruk on oma pere esimene laps. “Ta on rahulik tüdruk,” ütles ema Lii Põld tütre kohta, kes ilmale tulnuna kaalus 4340 g ja oli 52 cm pikk. “Sünnitus läks kiiresti, kestis umbes viis tundi,” märkis Lii.

SUUR RÕÕM: Lii Põllu tütreke tuli ilmale esimesel jõulupühal.

Nii Annikal kui ka Liil jätkus sünnitusosakonna personali kohta vaid kiidusõnu. “Siin hoolitsetakse meie eest väga hästi,” kinnitasid nad.

Print Friendly, PDF & Email