Horoskoop

JÄÄR
Kontaktid kaaslastega on ratsionaalsed ja positiivsed. Oled avatud uuele infole. Hea päev õppimiseks, aktiivseks infovahetuseks ja reisimiseks.
SÕNN
Nüüd on meeldivate mõjudega aeg. Märkad oma üllatuseks, et sinuga arvestatakse rohkem, kui sa seda lootnuksid. Sujuva koostöö ja arengu aeg.
KAKSIKUD
Suurepärane päev avalikuks esinemiseks või millegi esindamiseks. Oskad jätta hea ja usaldusväärse mulje. Võimalik kokkupuude lastega.
VÄHK
Päev täis kirgi ja romantikat! Kui sul on kellegi vastu salajased tunded, siis täna julged neid ka näidata. Terakese kainet mõistust võiksid säilitada.
LÕVI
Pead tähtsaks teistele meele järele olemist, kuid püüa vältida lubaduste andmist, mida sul on hiljem raske täita. Jää enda ja teiste vastu ausaks.
NEITSI
Suudad ennast täna paremini väljendada kui tavaliselt. Sa ei häbene välja näidata oma tundeid ja võimalik, et muutud väga emotsionaalseks.
KAALUD
Elad kõike väga sügavalt läbi, kuid need, kes sind vaid pinnapealselt tunnevad, ei saa sellest aru. Otsi tuge lähedastelt sõpradelt või perelt.
SKORPION
Tänane päev toob su ellu tõenäoliselt situatsioone, mis panevad sinu senised põhimõtted ja tõekspidamised proovile. Võimalik, et hindad mõningaid asju ümber.
AMBUR
Suhted kaaslastega on nüüd eriti emotsionaalsed. Soodne aeg oma ideede juurutamiseks ja majanduslikeks ümberkorraldusteks. Võimalik, et pead riskima.
KALJUKITS
Kipud täna olema püsimatu ja kärsitu. Tegutsed tavalisest kiiremini. Probleemid võivad tekkida seal, kus püüad teistega koostööd teha.
VEEVALAJA
Võid nüüd ootamatult sattuda salajasse armuafääri, mis lisab su ellu põnevust, kuid samas seab see sulle teatud piirangud ja toob ohte.
KALAD
Lased end teistest inimestest liiga palju mõjutada. Hea läbisaamise nimel oled valmis oma arvamuse maha vaikima. Püüa jääda iseendaks.

 

Print Friendly, PDF & Email