Horoskoop

JÄÄR
Tänased energiad avaldavad mõju sinu alateadvusele. Võimalik, et tunned sisemist vajadust teha midagi enneolematut ja oma elus murrangulist.
SÕNN
Püüad järgida oma ideaale ja veendumusi. Tekib huvi esoteerika vastu. Kuid püüa vältida äärmustesse kaldumist ja säilita kainet mõistust.
KAKSIKUD
Võimalik, et puutud täna kokku kangekaelsete inimestega, kes tikuvad teisi kamandama. Sellises situatsioonis on kõige targem lihtsalt minema kõndida.
VÄHK
Elu paneb sinu kannatuse nüüd tõsiselt proovile. Võid sattuda üsna sürrealistlikesse olukordadesse, kus ei saa usaldada kedagi peale iseenda.
LÕVI
Täna mängib sinu jaoks tähtsat rolli teiste inimeste lugupidamine ja tunnustus. Ootad kiitust pea iga väikese asja eest. Püüa ise tunnustada ka teisi.
NEITSI
Tänasesse päeva toob värskendust mõni originaalsete ideedega sõber. Ole valmis midagi ootamatut ja huvitavat ette võtma või reisile minema.
KAALUD
Tunned täna soovi üllatada oma kaaslasi ja võtta ette midagi ekstreemset. Proovi siiski aru saada, et igaühe jaoks ei pruugi see tore olla.
SKORPION
Oled täna rohkem enesesse tõmbunud kui tavaliselt. Liigud oma mõtetes ega pane tähelegi, kui sinu poole sõbralikult pöördutakse. Püüa olla avatum.
AMBUR
Üldiselt saad täna inimestega hästi läbi. Samas kipud olema ülitundlik kõikvõimalike märkuste suhtes. Väldi ülekuumenemist emotsionaalses vallas.
KALJUKITS
Täna võivad tekkida probleemid, mis on tingitud sellest, et oled oma tõekspidamistes jäigalt kinni. Püüa ka teisi kuulata, võid midagi uut avastada.
VEEVALAJA
Suhtud tä-na kõigesse väga pedantselt. Üritad saavutada täiuslikkust, kuid arvesta, et teinekord lisab väike ebatäiuslikkus asjale võlu.
KALAD
Tõenäoliselt jõuad täna arusaamisele, et on aeg puhata, lõõgastuda ja unustada oma igapäevased tegemised. Hea oleks veeta see päev looduses.

 

Print Friendly, PDF & Email