Horoskoop

JÄÄR
Tänane päev on soodne paberiasjade ajamiseks ja finantstehinguteks. Sinu tähelepanu on erk ja suudad vaevata leida vajalikku informatsiooni.
SÕNN
Nüüd on hea aeg vanade asjade likvideerimiseks ja oma elu korrastamiseks. Väldi liigset emotsionaalsust ja liialdamisi. Usalda oma sisetunnet.
KAKSIKUD
Viimane aeg lõpetada oma pooleliolevad tegemised. Samas ole valmis võtma vastutust mingis ootamatus situatsioonis. Toetu oma vaistule.
VÄHK
Sinu lobisemishimu võib sulle täna ootamatuid sekeldusi tuua. Peaksid meeles pidama, et igaühega pole mõtet nii intensiivselt suhelda.
LÕVI
Sinu päeva määravad täna kujutlusvõime ja emotsioonid. Oht võtta südamesse asju, mis sind isiklikult ei puudutagi. Tegele millegi meeldivaga.
NEITSI
Võimalik, et oled täna ülemeelikus meeleolus ja äärmiselt energiline. Võimalikud probleemid ülemusega. Hea päev lastega tegelemiseks.
KAALUD
Täna on raskendatud organiseerimisega seotud tegevus. Ebasoodne päev reisimiseks, kuna võib esineda tõrkeid piletitega ja hilinemisi.
SKORPION
Ole valmis ootamatusteks. Võimalik, et kolleeg teatab sulle midagi, mis paneb sind kiirelt tegutsema. Sinu reaktsioonist võib palju oleneda.
AMBUR
Tänased planeediseisud muudavad sind tavalisest kirglikumaks ja otsekohesemaks. Oled valmis tõsiselt pingutama, et vaid oma eesmärki saavutada.
KALJUKITS
Tänased planeediseisud muudavad sind vastuvõtlikumaks kõikvõimalikule müstikale ja esoteerikale. Võid avastada endas kummalisi võimeid.
VEEVALAJA
Suudad nüüd olla iseseisev ja vaba teiste pealesurutud ideedest. Võimalikud uued suhted. Hea päev loomingulisteks tegemisteks ja reisimiseks.
KALAD
Võimalik, et puutud täna kokku rahaprobleemide ja silmakirjalikkusega. Ole valmis kaitsma oma seisukohti ja jää kindlaks oma põhimõtetele.

 

Print Friendly, PDF & Email