Horoskoop

JÄÄR
Võid täna mõne tühise asja peale vihastada ja sellega endale asjatult probleeme tekitada. Püüa enne mõelda ja alles seejärel tegutseda.
SÕNN
Võimalik, et tunned end täna allasurutuna, ja see tekitab sinus trotsi. Käitud väljakutsuvalt, provotseerid neid, kes ennast teistest paremaks peavad.
KAKSIKUD
Täna aktiviseeruvad sinu alateadvus ja fantaasia. Oled väga tundlik ja loominguline. Kasuta seda huvitavat energiat maksimaalselt ära.
VÄHK
Nüüd on hea päev uute ettevõtmistega alustamiseks. Kui lükkad täna käima mõne projekti, siis hakkab see tõenäoliselt hoogsalt edasi liikuma.
LÕVI
Hea päev eneseületamiseks. Võimalik, et satud situatsiooni, kus tunned end ebamugavalt ja pead tegema suuri jõupingutusi, et rahulikuks jääda.
NEITSI
Oled täna üsna pikaldane ja kaalutlev. Ära siiski liiga pikalt mõtlema jää, muidu võid mõne hea asja maha magada. Püüa olla enesekindlam.
KAALUD
Hea päev vaimseks pingutuseks. Sinu keskendumisvõime on praegu väge hea ja mõistus selge. Soodne aeg mediteerimiseks ja sõpradega filosofeerimiseks.
SKORPION
Võimalik, et satud täna armukadedusskandaali keskmesse ise selles rolli omamata. Pead tahtmatult pealt nägema teiste tülitsemist ja olema vahekohtunik.
AMBUR
Suudad täna tavalisest kergemini loobuda oma argirutiinist ja teha midagi ootamatut. Oled valmis riskima, kuid väldi kergemeelsust.
KALJUKITS
Oled nüüd muretus ja optimistlikus meeleolus. Tahad lõbusat seltskonda ja vägevat pidu kasvõi hommikuni. Argimured on unustatud!
VEEVALAJA
Täna alustatud tööd kipuvad paraku pooleli jääma. Ära loo endale illusioone sellest, kuidas kõik sind austavad. See tuleb ka välja teenida!
KALAD
Tunned nüüd soovi eksperimenteerida. Sul puuduvad kindlad orientiirid ja stabiilsus, kuna kaldud liigselt unistama. Püüa ka veidike praktilisust ilmutada.

 

Print Friendly, PDF & Email