Horoskoop

JÄÄR
Soodne aeg ametiredelil ülespoole liikumiseks ja ülemustega suhtlemiseks. Mõjud tavalisest korrektsemana ja täidad oma tööülesandeid laitmatult.
SÕNN
Püüa vältida oma positsiooni kuritarvitamist. Kõik halb, mida teed, tuleb sulle tagasi. Viibi rohkem looduses ja kogu positiivset energiat.
KAKSIKUD
Võimalik, et muudad oma liiga vaba käitumisega kallima armukadedaks. Ära muutu võõrastega familiaarseks, see kahjustab su mainet.
VÄHK
Täna on hea päev kõikvõimalike praktiliste asjade tegemiseks. Suudad kiiresti reageerida ka ootamatutes olukordades ja saad aru, mis on õige.
LÕVI
Võta vähe rahulikumalt, liigne energilisus ei tule sulle kasuks. Kontrolli oma eesmärkide reaalsust ja pea meeles, et vahel on targem olukorraga lihtsalt leppida.
NEITSI
Suudad täna luua sooja õhkkonna. Mõjud rahustavalt ja tõmbad ligi inimesi, kes vajavad natuke lahkust. Sinu positiivsus mõjub neile hästi.
KAALUD
Peaksid rohkem tähelepanu pööra­ma oma igapäevakohustustele. Unusta oma mässulised meeleolud ja püüa tegeleda ka igavate asjadega.
SKORPION
Kipud täna käituma impulsiivselt ja mõtlematult. Väldi alkoholi ja toiduga liialdamist. Võid hakkama saada millegagi, mida hiljem kahetsed.
AMBUR
Oled täna lobisemishimuline ja heas tujus. Kuid vaata ette, et sa mõnda sulle usaldatud saladust kogemata välja ei räägiks. Väldi asjatut raiskamist!
KALJUKITS
Täna on kummaline päev. Tunned äärmiselt tugevat vabaduseiha ja oled valmis ületama piire, mida sa tavaliselt ei puudutaks.
VEEVALAJA
Sinu jaoks hakkab nüüd tähtsat rolli mängima eelkõige praktilisus. Püüad käituda võimalikult ratsionaalselt. Soodne päev ka koristamiseks.
KALAD
Täna võib sul tulla probleeme tähtsate asjade ajamisega. Oled hajameelsem ja seetõttu pole soovitav teha olulisi otsuseid ega sõlmida lepinguid.

 

Print Friendly, PDF & Email