Horoskoop

JÄÄR
Sa pole täna kuigi seltskondlik. Paraku ei taha teised inimesed mõista, et sul pole tuju nendega suhelda. Hea päev kodus istuda ja raamatut lugeda.
SÕNN
Kipud täna olema põikpäine ja iseteadlik. Tunnetad oma üleolekut ja näitad seda meelsasti teistele ka välja. Püüa vältida ebaviisakust.
KAKSIKUD
Täna suureneb märgatavalt sinu teadmistejanu. Püüad suhelda ka selliste inimestega, kellega sa tavaliselt ei lävi. Inforohke päev.
VÄHK
Oled täna heldes ja sõbralikus meeleolus. Planeediseisud soosivad kõikvõimalikku pidutsemist ja meelelahutust. Oht liigselt raha raisata!
LÕVI
Täna võiksid rohkem tähelepanu pöörata oma lähikondlastele, kelle jaoks sul juba ammu pole aega jätkunud. Püüa nüüd seda kuidagi korvata.
NEITSI
Oled täna üsna teravkeelne ja sarkastiline. Väldi siiski oma kaaslaste tunnete riivamist, muidu võid nii mõnestki heast tuttavast või koguni sõbrast ilma jääda.
KAALUD
Tänased sündmused panevad sind töötama oma egoga. Tõenäoliselt tajud mingil hetkel ebamugavust, kuid kui selle läbi teed, tunned rahuldust.
SKORPION
Märkad nüüd oma kaaslasi tunduvalt rohkem kui muidu. Oled täna hea vestluspartner ja usaldusväärne kaaslane. Paranevad suhted lähedastega.
AMBUR
Tunned ootamatut energialainet ja motivatsiooni paremini ja efektiivsemalt tegutseda. Innusta ka teisi enda ümber, nii saavutad veelgi rohkem.
KALJUKITS
Sinu mõistus on täna aktiivne. Hea oleks, kui leiaksid sellele aktiivsusele ka rakendust. Hea päev finantstehinguteks ja lepingute sõlmimiseks.
VEEVALAJA
Tänane päev võib tuua sinu mõtetesse ja tunnetesse uue selguse. Avastad ootamatult, et see, mis tundus siiani käsitamatu, on nüüd täiesti mõistetav.
KALAD
Tõenäoliselt on sul täna kiire päev, kus jääd oma asjadega ajahätta. Püüa keskenduda eelkõige nendele asjadele, mis on sinu jaoks esmatähtsad.

 

Print Friendly, PDF & Email