Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et saad täna saatuselt märke, mille tähendust sa alles hiljem mõistad. Vaata inimesi, kes sinu teele satuvad, kui peeglit ja võta õppust.
SÕNN
Oled nüüd inimeste suhtes skeptiliselt meelestatud. Samas on oht, et sa ei suuda vahet teha neil, kes on sinu poolt ja kes vastu. Väldi agressiivsust!
KAKSIKUD
Sind tõmbab täna kõik, mis on seotud seksuaalsuse ja salapäraga. Samas, kui sa endale kaaslast ei leia, võid muutuda vägagi impulsiivseks.
VÄHK
Tänast päeva iseloomustavad ebamõistlik käitumine, kiirustamine ja ettearvamatus. See võib tekitada suuremaid segadusi ja arusaamatusi.
LÕVI
Päevakorda tõusevad kõikvõimalikud lastega seotud teemad. Sinu emotsionaalne taluvus on hea ja tõenäoliselt suudad olla hea eeskuju.
NEITSI
Elektriliste mõjudega päev. Võimalik, et oled veidi närviline ja kiirustav ning soovid kohe tulemusi näha. Hea aeg tegeleda informatsiooni töötlemisega.
KAALUD
Suudad täna inimesed kerge vaevaga oma tahte kohaselt tegutsema panna. Kuid tajud, et tegelikult meeldivad sulle isiksused, kellel on kindel oma arvamus.
SKORPION
Võimalik kokkupuude ettearvamatute ja agressiivsete inimestega. See mõjutab sind psüühiliselt niivõrd, et muutud ka ise agressiivseks.
AMBUR
Sind ärritavad täna inimesed, kes tahavad sind sundida loobuma oma isikupärast. Tunned tavalisest suuremat vabadusejanu ja tahtmist tegutseda isepäiselt.
KALJUKITS
Täna tekib sul soov igasuguste asjadega eksperimenteerida. Tärkab huvi psühholoogia ja selle vastu, kuidas psüühikaga manipuleerida.
VEEVALAJA
Päev toob endaga kaasa ilusaid minevikumälestusi ja salajasi unistusi. Võimalik, et kohtad hingesugulast, kellega oma unistusi jagada.
KALAD
Täna on hea päev võtta ette midagi huvitavat ja põnevat. Planeediseisud soosivad avastusretki, uute ideede rakendamist ja katsetamist.

 

Print Friendly, PDF & Email