Head sportlikku aastalõppu!

Novembri keskel toimus lasteaedade spordipäev. Juba 8. korda kogunesid lasteaialapsed erinevatest Saaremaa ja Muhu lasteaedadest, et üheskoos pidada üks lõbus sportlik päev.

Traditsiooniliselt võistlesid lapsed viiel alal: vormeli teatejooks, paigalt kaugushüpe, poiste köievedu, tüdrukute osavusvõistlus ja kombineeritud teatevõistlus. Kõigi rõõmuks võistlesid omavahel ka lasteaiaõpetajad. Lisaks olid spordipäeval kohal politseinikud Kaisa ja Hillar, kes jagasid liiklusõpetust. Lasteaedade spordipäeva toetavad juba pikaajalised partnerid Kalevi kommivabrik ja Elektrum ning Tervise Arengu Instituut.

Lasteaedade spordipäev pälvis tänavu ka Saare maakonna tunnustuse “Saaremaa aasta tervisepanus 2017”.

9. ja 10. detsembril toimusid Orissaare spordihoones G4S meistriliiga kohtumised võrkpallis. Orissaare spordihoone on TTÜ võrkpallimeeskonna kodusaal. Laupäeval oli TTÜ vastaseks Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa ja pühapäeval Raseinai Norvelita. Tulemusi saab näha Eesti võrkpalliliidu kodulehelt. 17. detsembril toimub Orissaare spordihoones korvpalli Eesti meistrivõistluste koduetapp. Ootame kõiki pallimänguhuvilisi noortele kossuässadele kaasa elama. Päev algab kell 12.

Spordirahvas tähistab jõulupühi 15. detsembril kell 18 Orissaare spordihoones, oodatud on kõik trennilapsed koos peredega, samuti täiskasvanud harrastajad. Orissaare Sport soovib kõigile treenijaile aktiivset advendiaega ning ootab ikka kõiki lapsi ja suuri trennidesse, liituda saab igal ajal. Liikumine on elu.

Liisi Miller


Orissaare spordihoone lahtiolekuajad pühadel:
23.12 avatud 12–16
24.–26.12 suletud!
27.–29.12 avatud 15–21
30.12 avatud 12–16

Aasta viimased saunaõhtud
reedeti (22.12 ja 29.12) kell 17.

Print Friendly, PDF & Email