Horoskoop

JÄÄR
Oled täna praktilises meeleolus ja eelistad tegutseda kodus. Võimalik, et hakkad märkama tegemata töid, mis ripakil. Hea aeg remondiga alustamiseks.
SÕNN
Võimalik, et tõmbad täna ligi pedantseid inimesi, kes hakkavad sind igal võimalikul juhul kasvatama ja õpetama. See ajab sind aga lausa marru.
KAKSIKUD
Täna oled sa lõbusas tujus ja soovid oma kaaslasi üllatada. Sinu fantaasia on täna väga lennukas ja tõenäoliselt mõtled välja midagi põnevat.
VÄHK
Oled täna aktiivses ja ettevõtlikus meeleolus. Võimalik, et satud olukorda, kus pead olema juht ja otsustaja. Partnerluses kipud domineerima.
LÕVI
Tõenäoliselt saad inspiratsiooni eelkõige lastest või lapsemeelsusest. Õige aeg teha midagi sellist, mida oled alati teha tahtnud, kuid pole söandanud.
NEITSI
Püüa ära kasutada kõik juhused, mida elu sulle pakub. Täna on soodustatud kõikvõimalik enesetäiendamine ja uute oskuste omandamine.
KAALUD
Tunned end täna veidi ebakindlalt, kuna arvad, et sinu teadmised pole piisavad. Usalda oma intuitsiooni, nii saavutad hetkel parimaid tulemusi.
SKORPION
Kui sul on mingi saladus, mida oled teadlikult varjata püüdnud, siis võid nüüd sattuda situatsiooni, kus tunned soovi see endast välja rääkida.
AMBUR
Väldi jäika suhtumist endasse ja oma kaaslastesse. Ära algata omal initsiatiivil vastupanu, ent hoidu samas vastumeelsest koostööst.
KALJUKITS
Pöörad oma välimusele täna suuremat tähelepanu kui tavaliselt. Otsid harmooniat ja rahu ning arvatavasti see sul ka õnnestub.
VEEVALAJA
Püüa täna olla konkreetsem kui tavaliselt. Väldi mõistukõnet ja veidraid vihjeid, sest sinust võidakse sootuks valesti aru saada.
KALAD
Täna on hea päev enesega tegelemiseks. Oled nüüd intuitiivsem kui muidu ja suudad tajuda kõiki sind ümbritsevaid nüansse. Suhted teistega paranevad.

 

Print Friendly, PDF & Email