Horoskoop

JÄÄR
Täna on soodne päev aktiivseks puhkuseks. Võid saada tõeliselt positiivseid, meeldejäävaid ja lõbusaid kogemusi, mis annavad jõudu.
SÕNN
Kaldud end täna üle hindama ja oma latti väga kõrgele lükkama. Seetõttu on sul raske leida inimest, kes sinu arvates oleks sulle vääriline partner.
KAKSIKUD
Kipud keelama endale asju, mida sa tegelikult ihaldad. Võimalik, et sind vaevab rahapuudus või siis süümepiinad hiljutise laristamise pärast.
VÄHK
Võid täna üsna konservatiivne olla. Kuid ära siiski põlga ära huvitavaid ettepanekuid, mida sulle täna teha võidakse. Hea aeg töötegemiseks.
LÕVI
Sinus on täna nii palju pulbitsevat energiat, et tunned eneses jõudu kasvõi mägede liigutamiseks. Samas on sind praegu väga kerge petta.
NEITSI
Oskad täna inimeste poole pöörduda väga meeldival ja rahulikul moel, mis lisab suhetesse usaldust. Ka rahaasjad hakkavad nüüd laabuma.
KAALUD
Tunned tavalisest suuremat tungi reisida või seigelda. Januned uusi ja intensiivseid kogemusi, samas kipud veidi tuisupäine olema.
SKORPION
Nüüd on hea päev sisemiste protsesside käima lükkamiseks. Püüa olla väga tähelepanelik selle suhtes, mida sa sisemiselt vajalikuks pead.
AMBUR
Võimalik, et satud täna võimuvõitlusse ja püüad end iga hinna eest maksma panna. Kuid püüa asja mitte liiga tõsiselt võtta, jää iseendaks.
KALJUKITS
Kaldud täna pisiasju üle tähtsustama ja oled kõikvõimalike ebatäpsuste suhtes liiga kriitiline. Hea päev tervist turgutavateks protseduurideks.
VEEVALAJA
Tänased planeediseisud mõjuvad sulle soodsalt. Oled tavalisest parema reageerimisvõimega ning suudad teha kiireid ja kasulikke otsuseid.
KALAD
Täna tuleb sul suurepäraselt välja samaaegselt mitme erineva asjaga tegelemine. Sinu reaktsioon on kiire ja jutt sorav. Soodne päev õppimiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email