Horoskoop

JÄÄR
Sinu loomingulisus aktiviseerub, kuid materiaalsete asjade ja raha suhtes oled täna üsna ükskõikne. Suhted kaaslaste ja perega paranevad.
SÕNN
Püüa endale selgeks teha, mis on sulle esmatähtis ja mis teisejärguline. Väldi enese killustamist, võta piisavalt aega ka enda jaoks.
KAKSIKUD
Väldi täna kõikvõimalikke vaidlusi ja võitlemist. Püüa olla lihtsalt see, kes sa oled, ja peatselt näed, et sind mõistetakse ülihästi.
VÄHK
Sinu usk ja vaimsus pannakse nüüd proovile. Intuitiivsus võib sind alt vedada. Jää võimalikult ratsionaalseks ja hoia meeles oma eesmärke.
LÕVI
Täna on harmooniliste mõjudega päev. Võimalik, et puutud kokku võimalustega, mis parandaksid sinu materiaalset olukorda. Väldi ahneks muutumist!
NEITSI
Oled täna seltskondlik ja seksikas. Võimalik, et aset leiab mõni romantiline vahejuhtum, kuid peaksid hoiduma igasugusest ebaaususest.
KAALUD
Täna peaksid olema tähelepanelikum enese vastu ja vaatama, et sa end tööga üle ei koormaks. Pööra suuremat tähelepanu oma tervisele.
SKORPION
Emotsionaalseks muutumine ei ole ilmtingimata nõrkuse tundemärk. Hoia seda meeles, kui poetad pisara või paar. Ära häbene oma emotsioone teistega jagada.
AMBUR
Tänased planeediseisud aktiviseerivad sinu loomuse varjukülgi ning aitavad sul paremini mõista asju, millest sa varem mitte muhvigi ei mõistnud.
KALJUKITS
Täna valitsevad energiad panevad sind rohkem raha raiskama. Kipud tegema pealiskaudseid otsuseid selles osas, mida sa vajad ja mida mitte.
VEEVALAJA
Võimalik, et puutud täna kokku intriigide ja ebaselgete olukordadega. Sinu tähelepanu hajutab ka soov olla midagi enamat, kui sa tegelikult oled.
KALAD
Sind ei huvita võim, vaid püstitatud eesmärk, milleks on mõista oma potentsiaali. Sind haarab kirg võidelda ja naudid ootamatuid seiklusi.

 

Print Friendly, PDF & Email