Horoskoop

JÄÄR
Püüa nüüd olla veidi avatum ja seltskondlikum. Sa ei pea kõikide eluraskustega tingimata üksinda hakkama saama. Võta kuulda sõprade soovitusi.
SÕNN
Sinu ilmavaade avardub. Oled vähem subjektiivne ja suhtud ümbritsevasse maailma mõistvamalt. Toetu seejuures oma kogemustele.
KAKSIKUD
Raha tuleb ootamatult lihtsalt, kuid kergelt tulnud raha võib sama kergelt ka minna. Oled pidutsemismeeleolus ja ihkad kogeda midagi uut.
VÄHK
Võimalikud vastuolud teiste inimestega, mis on tingitud sellest, et sa ei arvesta piisavalt nende arvamustega. Püüa oma ego natuke taltsutada.
LÕVI
Võimalik, et mõni sinu halb harjumus või sõltuvus valmistab sulle täna tõsist peavalu. Sul on raske end kokku võtta. Püüa endale meelepärast tegevust leida.
NEITSI
Sinu väärtushinnangud ja stiilitaju mängivad nüüd tähtsat rolli. Pöörad rohkem tähelepanu armastusele ja ilule. Sind rahuldab ainult parim!
KAALUD
Nüüd on aeg sõpradelt saadud asjad tagasi anda. Kui oled kellelegi võlgu, siis oleks soovitav see võlg täna tagastada. Vanade asjade lõpetamise aeg.
SKORPION
Kui tahad nüüd eesmärgile jõuda, peaksid olema natuke kavalam. Püüa jääda võimalikult märkamatuks, kuid samal ajal hoia end toimuvaga kursis.
AMBUR
Oled loov ja mõneti ekstsentriline, kuid sul on raske endale väljundeid leida. Sinu ülitundlikkus ja ärrituvus põhjustavad probleeme.
KALJUKITS
Täna tuleb sul mingil moel tegemist lastega. Tõmbad ligi sündmusi, mis võivad esialgu sind närvi ajada, kuid on tegelikult väga arendavad.
VEEVALAJA
Võimalik, et sulle tehakse täna mitu head pakkumist. See võib juhtuda nii tööasjus kui ka eraelus. Sinusse võib armuda mitu inimest korraga.
KALAD
Oled täna kirgli­kum kui tavaliselt. Sinu sek­suaalsed soovid võivad olla nii aktiivsed, et kukud flirtima iga ettejuhtuvaga.

 

Print Friendly, PDF & Email