Tuleohutuskampaania keskendub kortermajadele

Päästeameti tuleohutuskampaania fookuses on sel korral kortermajade elanikud. Kampaania eesmärk on, et igas kortermaja korteris oleks töökorras ja õigesti paigaldatud suitsuandur, sest kortermajas on tuleohutus terve maja ühine mure ja tuli ei tunne korteri piire.

Suitsuandurikampaania raames kutsub päästeamet kortermaja elanikke üles veenduma, et nende majas on igas korteris olemas töökorras suitsuandur. Kortermajast valitud kampaaniajuht külastab oma maja elanikke ja uurib, kas neil on töökorras suitsuandur ning vajadusel aitab anduri hankimisel ja/või paigaldamisel.

Kui kõik korterid on allkirjaga kinnitanud suitsuanduri olemasolu, saab ühistu auhinna, milleks on tulekustuti koos spetsiaalse kapi ja infotahvliga. Auhinna saamiseks tuleb minna aadressile www.kodutuleohutuks.ee ja täita registreerimisvorm. Seejärel läheb registreerimisvorm juba piirkonna päästekeskusse. Päästeamet kingib kiirematele registreerinutele kokku 100 tulekustutit, mis on EV 100 kingitus, et Eesti kodud saaksid tuleohutumaks ja inimesed mõtleksid enam tuleohutusele.

Print Friendly, PDF & Email