Horoskoop

JÄÄR
Otsid inimestes omadusi, mis võiksid sind mingil moel innustada või aidata üle saada isiklikest probleemidest. Suureneb huvi psühholoogia vastu.
SÕNN
Võimalik, et satud täna reserveeritud ja kinniste inimeste seltskonda, kus pead endast võimalikult hea mulje jätma. Pole just sinu loomulik keskkond.
KAKSIKUD
Võid oma avameelsusega nii mõnegi inimese ära ehmatada. Püüa väljenduda delikaatsemalt ja arvesta rohkem teiste inimeste tunnetega.
VÄHK
Võimalik, et sinuni jõuab täna info, mille põhjal saad vajalikke järeldusi teha. Tõenäoliselt saad teada huvitavaid asju, oska neid vaid ära kasutada.
LÕVI
Püüa nüüd olla tähelepanelik ja oma väljaütlemistega ettevaatlik. Vastasel juhul võivad tekkida probleemid naabrite või koostööpartneritega.
NEITSI
Mõjud täna kättesaamatu ja salapärasena, mis muudab sind vägagi köitvaks. Võimalik, et satud olukorda, mis mõjub sinu tulevikule kasulikult.
KAALUD
Tunned soovi saada lisainfot, püüad piiluda kulisside taha ja aru saada, miks kõik on just nii, nagu on. Hea päev uurimistööks, oled selles võrdlemisi hea.
SKORPION
Täna on soodne päev kinnisvaratehingute tegemiseks. Kindel ja turvaline on ka rahaasju ajada ning lahendada koduseid probleeme.
AMBUR
Täna õhkub igast sinu keharakust enesekindlust. Sind huvitavad ainult karjäär, kohustused ja reputatsioon. Sisemuses aga ähvardavad su tunded möllama hakata.
KALJUKITS
Tunnetad sidet teadvuse ja alateadvuse vahel ning oskad hinnata oma emotsioone ja reaktsioone teiste inimeste kaudu. Hoia oma meeled avatud.
VEEVALAJA
Tõenäoliselt oled täna kannatlikum kui tavaliselt ja suudad oma järjepidevusega nii mõndagi korda saata. Vestluses jääd pigem kuulaja rolli.
KALAD
Tänase päeva märksõnad on hea tuju ja energilisus. Suhetes oled avatud ja entusiastlik, mis nakatab teisi. Õige aeg alustada uute projektidega.

 

Print Friendly, PDF & Email