Horoskoop

JÄÄR
Täna peaksid end kokku võtma ja tundma rõõmu ka pisiasjadest. Ole dünaamilisem ja keskendu pigem headele ja positiivsetele asjadele.
SÕNN
Kui sa suudad tänasest päevast probleemideta läbi minna, siis oled võimeline raskeid situatsioone suhteliselt kergesti lahendama.
KAKSIKUD
Tänane päev võib tuua su ellu kummalisi meeleolusid ja sündmusi. Samuti võib endast märku anda mõni tervisehäda. Väldi alkoholi!
VÄHK
Kaldud püstitama uskumatuid eesmärke, mida on raske saavutada. Kasuta oma energiat huvitavate avastuste tegemiseks ja viljakaks suhtluseks.
LÕVI
Sinu pahaaimamatu teravmeelsus võib mõnel inimesel tugevaid komplekse tekitada. Kuid arvatavasti jõuab see sulle kohale alles tüki aja pärast.
NEITSI
Püüad oma kaaslasi täna kõiges kontrollida. Pead tähtsaks, et sind austataks ja võetakse esmajoones arvesse just sinu seisukohti. Mõjud võimukana.
KAALUD
Pööra tähelepanu kodukoldele ja perekonnale. Juhul kui suhted on pingelised, tuleks neid leevendada ja muuta harmoonilisemaks.
SKORPION
Kaldud täna asju unustama. Hooletult antud lubadused võivad hiljem palju tüli teha. Tegele täna asjadega, mis sinult erilist pingutust ei nõua.
AMBUR
Võimalik, et kohtud täna inimestega, kes ajavad sind tõsiselt närvi. Ära lase end sõpradega tülli ajada, väldi agressiivsust ja üleliigseid teravusi.
KALJUKITS
Täna võib esineda probleeme ja kokkupõrkeid konkurentidega. Seda nii tööasjus kui ka eraelus. Parim, mida teha saad, on säilitada eneseväärikus.
VEEVALAJA
Probleeme tekib sul täna elektriseadmete ja tehnikaga. Peaksid olema tähelepanelik ka liikluses ja reisiplaanide kavandamisel. Täna tehtud vead annavad tunda hiljem.
KALAD
Paned nüüd väga palju rõhku oma välimusele ja kõikvõimalikele mugavustele. Tahad endale lubada midagi head ja külastad meelsasti mõnd kallist restorani.

 

Print Friendly, PDF & Email