Horoskoop

JÄÄR
Täna valitseb traumadeoht, seetõttu püüa vältida liigset tormakust ja rapsimist. Isegi kui hakkad juhuslikult kuskile hilinema, säilita rahu.
SÕNN
Sinu tavapärane nostalgiline meeleolu hakkab nüüd taanduma. Muutud tunduvalt realistlikumaks. Teistel on sinuga lihtsam suhelda kui muidu.
KAKSIKUD
Soovid uuendada oma suhteid ja olla sõltumatu. Vältida tuleks siiski suhete katkestamist lähedaste inimestega. Hea aeg reisimiseks.
VÄHK
Tänased planeediseisud annavad sulle jõudu oma elu eesmärkide äratundmiseks ja nendeni jõudmiseks. Hea aeg lepingute sõlmimiseks.
LÕVI
Võimalik, et tunned end täna teistest peajagu üle olevat, kuid samas võiksid siiski suhtuda ka neisse austusega. Püüa oma teadmisi jagada.
NEITSI
Ilmnevad pealehakkamine, aktiivsus ja läbilöögivõime. Oled iseseisev ja otsustusvõimeline. Hoiduda tuleks aga agressiivsusest. Ettevaatust liikluses!
KAALUD
Tänasel päeval hakkavad sinuni jõudma uudised ja informatsioon, millele toetudes saad kerge vaevaga otsuseid langetada ja olukorda hinnata.
SKORPION
Püüa oma probleemid lahendada ükshaaval, sest kui hakkad paaniliselt kõigile korraga lahendust otsima, võid sattuda suuremasse ummikseisu.
AMBUR
Kui tahad midagi kallimat osta, siis tee kindlaks, kas sa seda tõepoolest ka vajad. Väldi läbimõtlematuid muudatusi. Enne mõtle, siis tegutse.
KALJUKITS
Tänane päev võib sulle materiaalses mõttes väga soodsaks kujuneda. Võimalikud ootamatud pakkumised või sponsorlus. Hea aeg oma kodusse investeerimiseks.
VEEVALAJA
Sul on kalduvus uskuda kergeusklikult asju, mida ei peaks uskuma. Oht langeda petturite ja manipulaatorite ohvriks! Hoidu alkoholist.
KALAD
Oled emotsionaalne ja suudad endast hurmava mulje jätta. Soodne aeg dieedi pidamiseks, paastumiseks ja loominguliseks eneseteostuseks.

 

Print Friendly, PDF & Email