Horoskoop

JÄÄR
Võid täna oma liigse kriitilisusega endale nii mõnegi vaenlase hankida. Keegi võib hakata sulle vastu töötama. Ilmuta rohkem leebust ja heatahtlikkust.
SÕNN
Võimalik, et satud täna mõne olulise vahejuhtumi tunnistajaks. Kui asi sind otseselt ei puuduta, siis püüa isiklikku sekkumist parem vältida.
KAKSIKUD
Sinu teadlikkus kasvab nii palju, et ei saa enam elada vanade vaadete ja uskumustega. Püüa uusi teadmisi ja vanu vaateid omavahel sobitada.
VÄHK
Tekivad probleemid teineteise mõistmisel, mis on tingitud vähesest suhtlemisest ja ebatäielikust infost. Ole avatud, aus ja otsekohene.
LÕVI
Tänane päev võib tuua päris keerulisi suhteid ja suurtest egodest tulenevaid tülisid. Ole valmis oma seisukohtade ja ideede kaitsmiseks!
NEITSI
Planeediseisud võivad endaga kaasa tuua lühiajalisi, ent ägedaid pingeid ja võimuvõitlust. Püüa vältida tihedat suhtlust ja rahvarohkeid paiku.
KAALUD
Täna on igati soodne ja rahulik päev suhete parandamiseks. Oskad oma tundeid väljendada nii, et need teistele kindlasti südamesse lähevad.
SKORPION
Taas kerkivad esile probleemid, mille sa olid juba ammu sügavale sahtlipõhja peitnud. Võta asja rahulikult, kõik küsimused on lahendatavad.
AMBUR
Sulle on omased lahkus, kaastundlikkus ja suuremeelsus. Oled täna kannatlik ja andestav, vaadates kaaslaste puudustele läbi sõrmede.
KALJUKITS
Muutud nüüd enesekindlamaks ja suudad otsuseid teha ka iseseisvalt. Sulle ei lähe korda ei segavad faktorid ega kadedad konkurendid. Väldi alkoholi!
VEEVALAJA
Oled täna egoistlik, mistõttu inimesed, kes on siiani arvanud, et võivad sind käsutada, on nüüd sunnitud ka sinu tahtmistega arvestama.
KALAD
Täna on soodne päev perekondlikeks ettevõtmisteks ja vanavanemate külastamiseks. Võimalik, et kaldud pisut nostalgiasse ja tuletad meelde vanu häid aegu.

 

Print Friendly, PDF & Email