Horoskoop

JÄÄR
Otsid eksootikat, kuid peaksid kõige uue ja võõraga üsna ettevaatlik olema. Hoidu igasugustest liialdustest. Jää selleks, kes sa oled.
SÕNN
Tänase päeva märksõnad on tundlikkus, kaastunne, hea kujutlusvõime ja vastuvõtlikkus kõige ilusa suhtes. Kui võimalik, külasta ilusalongi.
KAKSIKUD
Ole nüüd tähelepanelik, kui pead mõne tähtsa otsuse langetama. Kui võimalik, lükka lõplik otsustamine üleüldse homsele päevale.
VÄHK
Sind koheldakse palju paremini, kui julged välja näidata ka oma haavatavust. Üldiselt oled täna keskendunud oma tunnetele ja võid ka sääsest elevandi teha.
LÕVI
Sinu jaoks on täna esikohal isiklikud vajadused. Kohustused võivad tahaplaanile jääda või siis endast kuidagi ebameeldival moel märku anda.
NEITSI
Sind köidavad psühholoogia ja filosoofia või koguni müstika. Tänu tugevnenud intuitsioonile tajud oma kaaslase meeleolu ka ilma sõnadeta.
KAALUD
Hea päev tege­leda vaimsete asjade ja ene­searendamisega. Võimalik, et leiad võimaluse oma piiride ületamiseks ja oled teistele eeskujuks.
SKORPION
Sündmused võivad nüüd ootamatu pöörde võtta ja koguni kontrolli alt väljuda. Oled nii hajameelne, et äriasjades võib sind tabada ebaedu.
AMBUR
Sinu ühiskondlik positsioon tugevneb ja stabiliseerub. Kuid probleeme võib tekitada sinu liigne emotsionaalsus. Hea päev loominguliseks tööks.
KALJUKITS
Jõuad täna kerge vaevaga palju vajalikke asju ära. Oskad oma aega planeerida tavalisest paremini. Hea päev aktiivseks tegutsemiseks.
VEEVALAJA
Tõenäoliselt tuleb sul täna tegemist jutukate ja pealetükkivate inimestega, kelle eest sa parema meelega põgeneksid. Hea päev kannatlikkuse harjutamiseks.
KALAD
Leiad, et koduseinad ja ühendus perekonnaga aitavad sul vältida psühholoogilisi kriise. Hea päev puhkamiseks ja mõnusaks äraolemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email