Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et saad täna mõne seletamatu kogemuse osaliseks, mis muudab su ilmavaadet. Väldi sentimentaalsust ja kasuta rohkem oma intuitsiooni.
SÕNN
Vaatad täna maailma kriitilise pilguga ning kipud ennast pisiasjadestki häirida laskma. Suuna tähelepanu iseendale ja tegele oma probleemidega.
KAKSIKUD
Sinu asjalik ja kaine mõtlemine annab täna hea võimaluse olla eeskujuks neile, kellele oled juba ammu tahtnud oma põhimõtteid selgitada.
VÄHK
Täna on hea päev seltsielu elamiseks. Saad tavalisest rohkem tähelepanu, aga ka kohustusi. Võimalik, et sinult oodatakse rohkem, kui sa suutlik oled.
LÕVI
Oled nüüd üsna kokkuhoidlik ja kipud koonerdama ka seal, kus ei peaks. Võta elu vabamalt, raha tuleb ja läheb! Luba endale midagi tõeliselt head.
NEITSI
Püüa täna olla tähelepanelikum kui tavaliselt, kuna sul on kalduvus hilineda ja unustada. Võid kaotada mõne olulise asja. Läbisaamine sõpradega on hea.
KAALUD
Oled häiritud sind ümbritsevast ebatäiuslikkusest. Märkad iga pisiasja. Soodne päev, et käia tervisekontrollis ja tegeleda millegi intellektuaalsega.
SKORPION
Saavutad edu vaid siis, kui mõtled hoolikalt läbi iga oma sammu, mida teha kavatsed. Püüa mõelda konstruktiivselt ja ole enesekindlam.
AMBUR
Oled täna tavalisest otsusekindlam ja rahulikum, mistõttu on sul kergem ellu viia oma ideid, mis juba mõnda aega oodanud on. Paranevad suhted lähedastega.
KALJUKITS
Püüad inimestega ühist keelt leida, kuid jää siiski oma põhimõtetele kindlaks, nii pälvid rohkem lugupidamist. Jaga oma teadmisi.
VEEVALAJA
Kui oled tänaseks teinud plaane, siis peaksid igaks juhuks valmis olema mõningateks tõrgeteks. Võimalik kokkupuude sugulastega.
KALAD
Võid saavutada oma partneriga täna erakordselt hea sideme, nii et suudate teineteist mõista juba poolelt sõnalt. Hea päev igasuguseks koostööks.

 

Print Friendly, PDF & Email