Horoskoop

JÄÄR
Hindad inimestes nende viisakust ja peenetundelisust ning haavud, kui kohtad jämedust ja labasust. Sulle meeldivad ilusad asjad ja ilusad inimesed.
SÕNN
Võid oma kompromissitu otsekohesusega paljudele närvidele käia, kuna karmi tõde tavatsetakse vältida. Nii mõnigi võib koostööst sinuga keelduda.
KAKSIKUD
Võimalik, et satud täna kokku mõne konservatiivse ja samas võimuka inimesega. Ära tee midagi sellist, mis sulle enesele vastumeelt on.
VÄHK
Oma hooletuse ja hajameelsuse tõttu võid täna käest lasta nii mõnegi hea võimaluse. Hoia silmad lahti! Väldi keeruliste otsuste langetamist.
LÕVI
Intellektuaalsed mõjud. Täna võib aset leida sisukas ja meeldiv jutuajamine, mis annab sulle uusi ja innustavaid ideid, kuidas oma elu korraldada.
NEITSI
Kipud nüüd tööga veidi üle pingutama. Oled tavalisest aktiivsem, kuid samas on oht läbi põleda. Sinu tervis tahab suuremat tähelepanu.
KAALUD
Täna paistad sa silma esmajoones oma peenetundelisuse ja tähelepanelikkusega. Mõjud eriti kütkestavalt intellektuaalidele. Hea päev, külastamaks kultuuriüritusi.
SKORPION
Võimalik, et oled täna sunnitud võtma rahaga seotud riske. Ära usalda võõraid inimesi liiga kergekäeliselt, püüa võimalikult iseseisvalt hakkama saada.
AMBUR
Täna võivad esile kerkida suhted, mille toimimisse sa enam ei uskunud. Peaksid võtma aega, et lahendada ebamääraseid, õhku rippuma jäänud asju.
KALJUKITS
Täna valitseb su emotsioonide vallas täielik segadus. Tunned ennast veidralt ega tea ise ka, mida tahad või mida peaksid tahtma.
VEEVALAJA
Püüa nüüd keskenduda rohkem teistele, seeläbi on sul hea võimalus õppida taltsutama oma liigset ego ja arendada endas kaastunnet.
KALAD
Tõenäoliselt oled täna heas vormis ja saad inimestega suurepäraselt läbi. Pingelised olukorrad lahenevad kiiresti ja kergelt. Oivaline päev.

 

Print Friendly, PDF & Email