Horoskoop

JÄÄR
Oskad täna hinnata ilusaid asju ja püüad luua enda ümber meeldivat atmosfääri. Hea päev kodukaunistamiseks ja finantstehinguteks.
SÕNN
Oled täna tavalisest kergeusklikum ja naiivsem. Sinu ellusuhtumine on üsna optimistlik ning tunned rõõmu ka väikestest ja lihtsatest ja asjadest.
KAKSIKUD
Tõenäoliselt langeb su õlule täna suurem koormus kui tavaliselt. Võimalik, et keegi püüab ka oma kohustusi sinu kaela veeretada.
VÄHK
Torkad tavalisest rohkem silma ja võimalik, et saavutad populaarsuse inimeste silmis, kellega sul siiani just kõige meeldivamad suhted polnud.
LÕVI
Tänane päev ei pruugi sugugi ootuspäraselt kulgeda. Ole valmis pidevateks muudatusteks ja tujukate inimestega hakkama saamiseks. Hea päev remondiga alustamiseks.
NEITSI
Kipud täna oma arvamust teistele peale suruma, mis võib muuta rahuliku ja lõbusagi õhkkonna päris pingeliseks. Samas solvud, kui sinust välja ei tehta.
KAALUD
Täna hakkad suuremat huvi tundma kõige vastu, millel on kokkupuuteid müstikaga. Võimalik, et kohtud inimestega, kellel on sarnased huvid.
SKORPION
Oled riskialdis ja võitlushimuline. Tänasel päeval on need omadused vajalikud ja toovad kaasa võiduvõimalusi. Kaaslased kiidavad su tegutsemise heaks.
AMBUR
Oled avameelsem ja räägid meelsasti oma tundeelust. Head suhted kaaslastega ja suured tulevikuplaanid, kuid ära üle pinguta.
KALJUKITS
Kipud täna üsna pealiskaudne ja hooletu olema. Seetõttu võid nii mõndagi kahe silma vahele jätta. Püüa olla tähelepanelikum.
VEEVALAJA
Võid nüüd ootamatult kokku puutuda enda või mõne oma lähedase pereliikme tervisehädadega. Ole täna ka tähelepanelik kõikvõimalikes juriidilistes küsimustes.
KALAD
Kipud täna inimestega tavalisest kergemini tülli minema. Mõjud ambitsioonika ja veidi ülbena isegi siis, kui sa seda tegelikult pole.

 

Print Friendly, PDF & Email