Horoskoop

JÄÄR
Tõenäoliselt puutud täna kokku apaatsete ja laiskade inimestega või siis oled ise natuke innutu. Püüa pooleliolevad tööd lõpetada.
SÕNN
Ootamatud sündmused ja uued inimesed sinu elus võivad sinu vaateid uuendada, mis annab hea võimaluse vaadata elule teisest vaatenurgast.
KAKSIKUD
Võta endale täna vaba aega ja mine kuskile loodusesse. Pööra suuremat tähelepanu oma vaimsele tervisele ja väldi stressi tekitavaid asju.
VÄHK
Oled entusiastlik ja energiline ning võitled kõige eest, mida tähtsaks pead. Oled oma võidus kindel ja saavutad edu pea kõigis ettevõtmistes.
LÕVI
Täna on soodne päev teha uusi ja samal ajal arendavaid asju. Sinu loomingulisus ärkab taas ja hakkab sind huvitavate võimaluste poole juhtima.
NEITSI
Oled oma kaaslaste suhtes domineeriv ja püüad iga hinna eest kõiki ja kõike kontrollida. Püüa oma energiat rakendada füüsilises tegevuses.
KAALUD
Oled täna rõõmsameelne ja optimistlik, tänu millele suudad pingelistest olukordadest edukalt välja tulla ja innustada ka oma kaaslasi.
SKORPION
Sulle võib meenuda keegi või miski minevikust, kuid näed asju teisiti, kui need tegelikult olid. Leia keegi, kes aitaks sul asju õigesti näha.
AMBUR
Võimalik, et puutud täna kokku piirangute ja takistustega. Tuled olukorrast aga kenasti välja juhul, kui täidad kõrvalekaldumatult oma kohustusi.
KALJUKITS
Oled täna energiline ja aktiivne. Seda nii sõnades kui ka tegudes, kuid väldi teiste paikapanemist, anna neile võimalus ise oma vigu mõista.
VEEVALAJA
Oled täna väga kummalises tujus, mistõttu võib teistel tekkida raskusi sinu mõistmisega. Püüa oma kaine mõistus taas üles leida ja väljendu arusaadavalt.
KALAD
Praegu on sinu elus tõenäoliselt väsitav aeg, mil pead end sundima ka selliste tegevuste puhul, mis tegelikult ei tohiks rasked olla.

 

Print Friendly, PDF & Email