Horoskoop

JÄÄR
Ole täna valmis põnevateks ja ootamatuteks ettepanekuteks. Kasuta oma loovat mõtlemist ja püüa käituda spontaanselt. Hea päev reisimiseks.
SÕNN
Hea aeg, et teha ära asjades, mida oled püüdnud kogu aeg edasi lükata. Pööra tähelepanu oma sisemisele minale ja vaata üle oma tegelikud soovid.
KAKSIKUD
Võimalik, et täna ei lähe kõik kaugeltki nii, nagu olid plaaninud. Sõbrad võivad sind alt vedada ja rahaline seis halveneb.
VÄHK
Tänane päev on soodne oma salajaste tunnete väljanäitamiseks. Võid oma meeldivaks üllatuseks teada saada, et ka sinust ollakse huvitatud.
LÕVI
Kipud olema kangekaelsem kui tavaliselt. Parem oleks, kui sa täna tegutseksid pigem üksinda, sest sa pole eriti koostööaldis. Võid käituda üsna agressiivselt.
NEITSI
Võimalik, et puutud täna kokku probleemidega, mis tulenevad minevikus tegemata jäänud asjadest. Nüüd on võimalus olukorda parandada.
KAALUD
Täna on suurepärane päev, et lõpetada pooleli jäänud töid. Võimalik, et sinu poole pöördutakse ka mingi abipalvega. Ole avatud!
SKORPION
Oled täna närvilisem ja tähelepanelikum. Püüad luua täiuslikku maailma, kuid jääd kinni detailidesse ning see võtab liigselt energiat.
AMBUR
Sinu ideaalid ei ole kooskõlas reaalsusega. Otsid valel ajal valest kohast ja kiindud täiesti valedesse inimestesse, kes sulle põrmugi ei sobi.
KALJUKITS
Tahad maailmale endast teada anda, kuid see võib toimuda vaid siis, kui oled enesekindel ja tead, mida tahad. Hea päev lastega tegelemiseks.
VEEVALAJA
Täna on sinu jaoks meeldivate mõjudega päev. Suudad ka keerulistes olukordades iseendaks jääda, mis toob igal juhul meeldivama lahenduse.
KALAD
Oled algatusvõimelisem kui tavaliselt. Võimalik, et just täna on see päev, mil teostad mõne juba kaua aega tagasi meeles mõlkunud unistuse.

 

Print Friendly, PDF & Email