Kärla koolipere pildistas sügist

Kärla koolis jagati taas preemiaid kaunimate loodusfotode eest. Juba kolmandat aastat toimus sügisfotokonkurss 5.–9. klassi õpilastele.

Võidutöö “Lilleke härmatises”, Lisandra Roos, Kärla põhikooli 6. klass.

Konkursi idee on kutsuda õpilasi kasutama oma nutiseadet otstarbekalt, veetma aega looduses ja märkama looduse ilu. Pildistamiseks oli aega terve oktoobrikuu, millesse mahtus värvikirevust, esimesi härmatisi ja ka sügise nukramaid noote.

26 õpilastöö hulgast selgusid rahva lemmikud veebihääletusel. Hääletada said kõik, kes külastasid Kärla põhikooli kodulehel olevat pildigaleriid. Lisaks jagas auhindu žürii.

Eriliseks lemmikuks osutus 6. klassi õpilase Lisandra Roosi töö “Lilleke härmatises”, mis noppis nii veebihääletuse 1. koha kui ka žürii väljaantud grand prix´.
Imeline loodusfotogalerii pakub Kärla kooli kodulehel jätkuvalt silmailu. Muide, lisaks õpilastöödele võib seal näha ka õpetajate kauneid loodusfotosid.

Igal juhul saame öelda, et selline mitteformaalne õppemeetod täidab iga aastaga üha enam oma eesmärki.

Täname tehnilise abi eest meie haridustehnoloogi Margit Lindaud. Meeldiva koostöö eest aitäh žüriile, kuhu lisaks alla-kirjutanule kuulusid õpetaja Jaanika Kask, Kärla noorsoo-töötaja Kadri Järvalt, meie endine õpetaja Piia Prei ja vilistlane-hobifotograaf Katariina Õunpuu. Eriline tänu läheb kõikidele konkursist osavõtnud õpilastele!

Laidi Lindau,
konkursi läbiviija

Print Friendly, PDF & Email