Horoskoop

JÄÄR
Võid täna käituda üsna mõtlematult. Tunned tugevat vajadust rakendada kusagil oma ülemäärast pulbitsevat energiat. Hea päev sportimiseks.
SÕNN
Võimalik, et saad täna mõne esoteerilise ja seletamatu kogemuse osaliseks. Sinu maailmavaade avardub tänu sellele tunduvalt.
KAKSIKUD
Võid sattuda täna olukorda, kus on õigem oma lähedastele inimestele valetada lihtsalt selleks, et neile mitte haiget teha.
VÄHK
Tunned soovi elus muudatusi teha ja mõnest kurnavast kohustusest vabaneda. Võib saada suurepärase võimaluse end harida ja midagi uut kogeda.
LÕVI
Võid liigse hooletuse tõttu mõne apsaka teha. Ole tähelepanelik liikluses, väldi alkoholi ja mõnuainete tarbimist. Ühe sõnaga, hakka korralikuks!
NEITSI
Kui sul on mingeid salajasi ambitsioone, siis nüüd tunned tugevat vajadust neid ka välja näidata. Oled tavalisest otsekohesem ja sihikindlam oma eesmärkide saavutamisel.
KAALUD
Täna valitsevad innukus ja reipus. Sinu energeetiline suutlikkus on üle keskmise. Hea päev aktiivseks füüsiliseks tegevuseks.
SKORPION
Planeediseisud annavad sulle täna tavalisest suurema võime ebasiiraid inimesi ja võltsi käitumist läbi näha. Pole lootustki, et keegi sind ära rääkida võiks.
AMBUR
Täna on kogu sinu energia suunatud partnerlusse. Sulle on tähtis kaaslaste heakskiit ja mõistev suhtumine. Oht kaotada oma isikupära!
KALJUKITS
Paistad silma omapära ja originaalsusega. Kaaslased, kellega suhtled, hindavad su optimismi, entusiasmi, ettevõtlikkust ja rõõmsameelsust.
VEEVALAJA
Oled täna tavalisest avameelsem ja sirgjoonelisem. Võimalik, et ehmatad oma otsekohesusega mõne inimese päris ära. Hea päev enesekehtestamiseks.
KALAD
Peaksid ettevaatlik olema tähtsate otsuste tegemisel. Keegi võib sind oma huvides ära kasutada. Päev ei soosi lepingute sõlmimimist.

 

Print Friendly, PDF & Email