Horoskoop

JÄÄR
Võimalik kokkupuude mõistatuslike ja keeruliste isikutega. Ära püüagi kõigest mõistusega aru saada, kasuta oma intuitsiooni ja head vaistu.
SÕNN
Täna koondub tähelepanu peamiselt partnerlussuhetele. Igasugune koostöö peaks sujuma ladusalt ja suuremate tõrgeteta. Oled täna hea kuulaja.
KAKSIKUD
Soodne päev pühendamaks aega perekonnale, kodukoldele ja kodustele töödele. Vajad täna sisemist rahu ja kindlustunnet.
VÄHK
Peaksid leidma endale sobiva väljundi, vastasel juhul võib su enesehinnang langeda allapoole kriitilist piiri. Ole enesekindlam ja usu endasse!
LÕVI
Täna suureneb su huvi kunsti ja ilu vastu. Võimalik, et avastad eneseski mõne ande, mida sa siiani kasutanud pole. Soodne aeg romantikaks.
NEITSI
Püüa vältida liigset kiindumist materiaalsetesse asjadesse, pööra rohkem tähelepanu vaimuelule. Hea päev mediteerimiseks ja eneseharimiseks.
KAALUD
Kipud täna oma hoolitsust teistele liigselt peale suruma. Püüa vahet teha, kus su abi vajatakse ja kus mitte. Ebasoodne päev reisimiseks.
SKORPION
Peaksid täna hästi järele mõtlema, mida ütled ja teed. Sinu möödalaskmised võivad mängida suuremat rolli, kui sa ise arvatagi oskad.
AMBUR
Tunned täna erilist enesekindlust ja rahulolu. Samas kipud ennast veidi ülehindama ja teistest paremaks pidama, mis võib sulle hiljem kätte maksta.
KALJUKITS
Elektriliste mõjudega päev. Parimal juhul oled väga originaalne ja sul on palju ideid. Kui sa neile väljundit ei leia, muutud plahvatusohtlikuks.
VEEVALAJA
Suudad täna oma optimismiga paljusid inimesi nakatada. Samas oled ise avatud vaid meelelahutusele, tööasjad ei taha sugugi sujuda.
KALAD
Suurepärane päev hariva kirjanduse lugemiseks, filosoofilisteks vestlusteks ja mediteerimiseks. Minnes sügavuti, leiad vastused.

 

Print Friendly, PDF & Email