Randvere seltsimaja sai KOP-i rahastusega taas vee majja

Randvere seltsimajas lõpetati ametlikult vee- ja kanalisatsiooniprojekt. Nüüd on seltsimajas olemas ka vesi, mis parandab tunduvalt seltsimaja kasutamist. Seniajani oleme läbi ajanud kuivkäimlaga ja vett majja tassinud käe otsas veekanistritega.

Üle kümne aasta (kui mitte rohkemgi) on olukord kahjuks selline välja näinud, sest viimati voolas vesi majas teadjamate inimeste sõnul siis, kui Randveres tegutses baar. Oh aegu ammuseid!

Kevadel teeme talgute korras ka maja ümbruse haljastuse korda. Oleme tänulikud KOP-meetmele ja Lääne-Saare vallale, kes panustas kaasfinantseeringuga.

Kuna projekti rahastusega saime ainult välitööd tehtud, siis sisetööd tegime Pihla Grupi ja külaraha abiga.

Külade rahast saime tehtud uue lae, seinad krohvitud, uue põranda valatud, tutika valamu ja segisti, boileri ning torustiku paigalduse. Lisaks tõsteti köögis ümber kraanikauss ja vesi hakkas voolama ka köögis.

Värvimis- ja tapeetimistööd tegid õhtuti oma vabast ajast meie tublid seltsi liikmed Kätlin, Mare ja Katrin ning teised, kes ohverdasid oma vaba aega.

Aitäh ka Hannesele, kes aitas talgul vaheseina maha lõhkuda.

Ootame kõiki uudistama meie seltsimaja ja esimesse õpituppa 26. novembril kell 12 ning 16. detsembril külade jõulupeole.

Jälgi meid ka Facebookis www.facebook.com/Randvere, kuhu oleme juba lisanud uusi pilte.

Hanna Saar

Print Friendly, PDF & Email