Horoskoop

JÄÄR
Tunned soovi ennast tõestada. Võimalik, et puutud kokku võimuga ja satud oota­matult juhi rolli. Ettevaatust, sind võidakse ka rünnata!
SÕNN
Võimalikud pinged lähedaste sõprade või sugulastega. Sulle püütakse pähe määrida ideid ja arusaamu, mis on sinu jaoks täiesti vastuvõetamatud.
KAKSIKUD
Kipud olema tujukas, sind võivad ka oota­matult külastada kutsumata külalised. Püüa vältida tülidesse sattumist ja enesevalitsuse kaotamist.
VÄHK
Võid minna närvi mõne ülemuse tõttu, kes on sinu vastu äkki kahtlaselt lahkeks muutunud. Kuid äkki on see inimene end ka päriselt muutnud?
LÕVI
Võimalikud suhtlemisraskused. Oled umbusklikum ja kinnisem, kui tavaliselt. Võta aeg maha ja mine loodusesse. Hea päev mediteerimiseks.
NEITSI
Tunned täna soovi inimestele meeldida ning lausa januned komplimente ja meelitusi. Samas kipud unustama oma lähedaste inimeste vajadusi.
KAALUD
Täna tõmbaksid sa end kõige parema meelega kerra nagu siil või siis poeksid kilbi alla nagu kilpkonn. Maailm tundub sulle liiga ebasõbralik.
SKORPION
Oled täna järeleandlikum ja paindlikum kui tavaliselt, kuid ära liiga paljust, mis tegelikult sulle kuulub, ka loobu. Ole valmis enda eest seisma.
AMBUR
Võimalik, et pead täna veidi kaval olema. Ära ütle kohe kõike välja, mis su mõtteis liigub. Varu ka taganemisvõimalusi. Ettevaatust alkoholiga!
KALJUKITS
Täna suudad oma mõtted koondada positiivsetele elamustele ja mälestustele. Valitsevad optimistlikud või isegi ülemeelikud meeleolud.
VEEVALAJA
Tunned täna vajadust oma elus uuendusi teha. Sobiv päev loominguliseks tegevuseks ja pidutsemiseks. Väldi siiski ootamatuid väljaminekuid.
KALAD
Võimalik, et sul tuleb täna tegemist salakavalate inimestega, kes püüavad sind oma tahte järgi tegutsema panna, ilma et ise midagi vastu pakuksid.

 

Print Friendly, PDF & Email