Horoskoop

JÄÄR
Mõjud täna kuidagi kramplikuna. Kui püüadki olla seltskondlikum, kukub see ikkagi ebaloomulikult ja pingutatult välja. Parem hoidu tahaplaanile.
SÕNN
Hetkeseis võimaldab sul oma eesmärke saavutada suuremate pingutusteta. Suheldes oma kaaslastega mõjud autoriteetse ja usaldusväärsena.
KAKSIKUD
Võimalik, et satud täna mõnele sinu jaoks igavale ja ametlikule olemisele. Ära sunni ennast, parem teeskle peavalu. Hea läbisaamine lastega.
VÄHK
Oled võimeline aitama kriisisituatsiooni sattunuid ja sul on kaasasündinud oskus teiste tundeid mõjutada. Paranevad suhted kaaslaste ja lastega.
LÕVI
Suurepärane aeg õppimiseks ja kogemuste omandamiseks. Täna vastuvõetud otsused mõjutavad ka sinu tulevikku, seepärast mõtle kõik hästi läbi.
NEITSI
Kipud täna liiga paljudega flirtima, mis võib mõndagi inimest hämmastada ja mõnda koguni pahandada. Ära unusta, et sinust võidakse valesti aru saada.
KAALUD
Võimalik, et sulle pakutakse täna abi, kuid oma uhkusest ajendatuna ei suuda sa seda vastu võtta. Püüa olla praktilisem, kasu saad ju sina!
SKORPION
Hõljud täna ebamaistel lainetel. Ootamatud inspiratsioonipuhangud viivad sind eemale argipäevamuredest, see on sulle hea kogemus.
AMBUR
Täna on tõeliselt värskendavate meeleoludega päev. Pane oma vaim valmis, et teha muudatusi asjades, mis sind juba pikka aega häirinud on.
KALJUKITS
Täna hakkab sinu elu taas ladusamalt kulgema. Suudad teha kiireid ümberkorraldusi ka seal, kus muidu oleksid lausa nõutu olnud.
VEEVALAJA
Tugev seksuaalsus, truudus ja tunnete tarkus. Kui sinu eesmärgid on siirad, võid loota edule. Kui püüad aga kedagi petta, pühitakse sind kõrvale.
KALAD
Tänane päev võib sulle tuua intriige armuasjades. Kipud ootamatult iga tühise asja pärast armukadedaks muutuma. Ära lase oma emotsioonidel üle pea kasvada.

 

Print Friendly, PDF & Email