Horoskoop

JÄÄR
Oled täna uudishimulikus ja aktiivses meeleolus. Püüad suhelda ka nendega, kes hoiaksid meelsamini omaette. Väldi enese pealesurumist.
SÕNN
Oled täna kangekaelne ja kamandav. Lähed närvi, kui teised sulle alluda ei taha. Püüa säästa nii ennast kui ka teisi ja tõmba väheke tagasi.
KAKSIKUD
Tänased seisud võivad tuua sulle keerulisi olukordi, kus pead oma mõistust pingutama, et toimuvast aru saada. Väldi liiga sügavuti minekut.
VÄHK
Täna võib sul tekkida ummikseise, kummalisi kohtumisi võõraste inimestega ja mõttetuid reise. Püüa neid ebamugavusi huumoriga võtta.
LÕVI
Tänased energiad nõuavad sinult iseseisvat ja küpset ellusuhtumist. Püüa rasketes olukordades kainet mõistust kasutada, emotsioonid unusta ära!
NEITSI
Kui soovid milleski edu saavutada, siis peaksid end kokku võtma ja selleks jõupingutusi tegema. Keegi teine sinu eest rabelema ju ei hakka.
KAALUD
Ole valmis aitama inimesi, kes seda vajavad. Kui lahendad teiste probleeme, võivad laheneda ka sinu enda omad. Ole tähelepanelik saatuse märkide suhtes.
SKORPION
Võta aega oma lähedaste ja vanavanemate jaoks. Võimalik, et leiad tähtsaid vastuseid oma praegustele probleemidele just minevikust.
AMBUR
Peaksid täna väga kontsentreeritult keskenduma ühele konkreetsele tegevusele, siis saavutad kindlasti oma eesmärgi. Parem tee vähem, aga kvaliteetselt.
KALJUKITS
Võid sattuda salakavalate inimeste ohvriks. Püüa hoida tähelepanu erksana ja jää kindlaks oma arvamusele. Ebasoodne aeg finantstehinguteks.
VEEVALAJA
Oled täna tavalisest teravmeelsem ja otsekohesem. Kuid peaksid valmis olema selleks, et ka sinu arvel võidakse kurja nalja teha.
KALAD
Kipud eneselegi ootamatult üsnagi läbimõtlematult ja uisapäisa käituma. Saad aga peagi oma veast aru ja jõuad selle tõenäoliselt parandada.

 

Print Friendly, PDF & Email