Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et puutud nüüd kokku isikutega, kellel on soov domineerida ja teisi kamandada. Sinus tekib soov neile armutult koht kätte näidata.
SÕNN
Sinu mõistus on suunatud praktilistele eesmärkidele. Oskad luua enda ümber meeldiva õhkkonna, kaaslastel on sinuga mõnus ja kerge olla.
KAKSIKUD
Täna on päev, kus sulle võidakse pakkuda ametikõrgendust või paremat tööd suurema palga eest. Ole valmis huvilistele oma ideid tutvustama.
VÄHK
Pööra täna suuremat tähelepanu sellele, mida kaaslased sulle räägivad või soovitavad. Ära alahinda oma partneri mõtteid ja seisukohti.
LÕVI
Oled tugevasti mõjutatud teiste meeleoludest ja reageerid väga tundlikult ümbruskonna negatiivsusele. Püüa võtta rahulikumalt ja ole enesekindlam.
NEITSI
Võimalikud suhted välismaalastega või pikem reis. Puutud kokku võõrkultuuridega. Hea päev loominguliseks eneseteostuseks.
KAALUD
Oled täna tavalisest hoolikam ja tähelepanelikum. Töö lausa lendab su käes ning tõenäoliselt saavutad häid tulemusi. Luba endale siiski ka veidike puhkust.
SKORPION
Tänu oma otsustavusele saad nüüd üle nii mõnestki tüütust probleemist. Tunned eneses uut energiat ja soovi leida endale mõni uus hobi.
AMBUR
Täna tunned vajadust just süstemaatilise tegevuse järele. Püüad luua oma elus korda, kuid mõne inimese tõttu võib see raskeks osutuda.
KALJUKITS
Passiivsete meeleoludega päev. Sul on raske end kokku võtta, et vajalikud tööd ära teha. Tunned ükskõiksust ja parema meelega lased teistel tegutseda.
VEEVALAJA
Suudad oskuslikult laveerida ja teisi eksiteele viia. Püüa siiski vältida kaaslaste usalduse kuritarvitamist. Hea päev äritehinguteks.
KALAD
Võimalik, et sinuga otsitakse täna agarasti kontakti. Muutud inimestele ligitõmbavaks just tänu oma lihtsusele ja optimismile. Mõjud teistele innustavalt.

 

Print Friendly, PDF & Email