Saaremaa vallavolikogu valimised on alanud

Hea Kuressaare valija, annan valimisteks mõned näpunäited.

Kui teil ei ole võimalik tulla valimisjaoskonda valimispäeval, 15. oktoobril, kasutage võimalust anda oma hääl eelhääletusel. Eelhääletus jaoskonnas nr 1, mis asub kultuurikeskuse hoones, toimub 5.–11. oktoobrini kell 12–20. Eelhääletus jaoskondades nr 2 (Ida-Niidu lasteaias) ja nr 3 (Saaremaa ühisgümnaasiumis) toimub 9.–11. oktoobrini kell 12–20.

Eelhääletuse päevadel toimub ka elektrooniline hääletus, mille keskkonda saate siseneda veebilehe www.valimised.ee kaudu.

Valimispäeval on kõik jaoskonnad avatud kella 9-st kella 20-ni. Valimisjaoskonda on vaja kaasa võtta isikut tõendav dokument, näiteks ID-kaart, Eesti kodaniku pass, meremehe teenistusraamat, juhiluba või pensionitunnistus.

Kui valija terviseseisundi või mõne muu mõjuva põhjuse tõttu ei saa hääletada hääletamisruumis, võib ta taotleda hääletamist kodus. Taotluse kodus hääletamiseks saab esitada hiljemalt 15. oktoobril kella 14-ks ning taotlus peab sisaldama valija nime, isikukoodi, aadressi, sidevahendi numbrit ja kodus hääletamise põhjust. Kirjalik taotlus palun aegsasti saata Kuressaare linnavalitsusele aadressil Tallinna 10, Kuressaare 93819. Valimispäeval piisab, kui anda oma soovist teada telefoni teel elukohajärgsele valimisjaoskonnale: jaoskond nr 1 (kultuurikeskuses) tel 58 872 816, jaoskond nr 2 (Ida-Niidu lasteaias) tel 58 872 834 ja jaoskond nr 3 (Saaremaa ühisgümnaasiumis) tel 58 872 839.

Eero Lapp,
Saaremaa valla valimiskomisjoni esimees

Print Friendly, PDF & Email