Horoskoop

JÄÄR
Suhtud täna oma kaaslastesse tavalisest rangemalt ja nõudlikumalt. Püüa aga eelkõige iseenese käitumisega teistele head eeskuju näidata.
SÕNN
Kipud täna üsna egotsentriline ja halastamatu olema, samas oled sisemiselt haavatav. Pole just kõige parem päev inimestega lävimiseks.
KAKSIKUD
Oled tugev isiksus, kellel on väga lihtne sõlmida ka sõprussidemeid. Täna on hea päev meeskonnatööks ja lastega tegelemiseks.
VÄHK
Kui oled ületöötanud ja stressis, siis on täna just õige päev aeg maha võtta ja puhata. Head teeks sulle viibimine looduses või mere ääres.
LÕVI
Täna sõlmitud uued suhted on arvatavasti pealiskaudsed ja lühiajalised. Ebasoodne päev romantilisteks armusuheteks. Oht petta saada!
NEITSI
Täna on su tahtejõud nõrk, mille tõttu eelistad mugavalt kodus istuda ja mõnusalt laiselda. Töörügamine pole täna sinu jaoks.
KAALUD
Täna võtavad sinu üle võimust kahtlused ja hirm tuleviku ees. Otsid turvatunnet ja kaaslaste toetust, kuid püüa siiski ka ise enesekindlam olla.
SKORPION
Võimalikud kok­kupõrked konkurentidega. Need võivad avalduda nii ametlikus tööõhkkonnas kui ka armusuhetes.
AMBUR
Tänased planeediseisud võimaldavad sul soovitud tulemusi saavutada tavalisest kergemini. Head suhted vanematega. Hea aeg oma ideede väljapakkumiseks.
KALJUKITS
Võimalik, et puutud täna kokku närviliste ja kärsitute isikutega. Ettevaatust terariistade ja elektriseadmetega! Püüa olla tähelepanelik.
VEEVALAJA
Intrigeerivate mõjudega päev. Võimalik, et kohtad isikuid, kes tekitavad tühjast asjast suure tüli. Jää võimalikult osavõtmatuks kõrvaltvaatajaks.
KALAD
Täna on hea päev perekondlikeks ettevõtmisteks. Huvitud eksootilistest roogadest ja mõnusast äraolemisest. Tööasjad jäävad nüüd tahaplaanile.

 

Print Friendly, PDF & Email