Peatänav saab bussipaviljonid jõuluks (3)

Kuressaare linnavalitsus sõlmis Tallinna tänava bussiootepaviljonide tarne- ja paigalduslepingu ParkDisain OÜ-ga ning vastavalt lepingule tuleb paviljonid paigaldada hiljemalt jõuluks.

Töö maksumus on 69 900,7 eurot (koos käibemaksuga). Linna 2017. aasta eelarves on bussiootepaviljonide soetamiseks 50 000 eurot ja II lisaeelarves täiendavalt 20 000 eurot. “Kahjuks kaotasime eelmise lepingupartneri teostatud tööde puuduste kõrvaldamist oodates liialt aega ja seetõttu bussiootepaviljonid rekonstrueeritud Tallinna tänava äärde alguses planeeritud tähtajaks ei jõua. Palume selle viivituse pärast kõigilt bussireisijatelt vabandust ja loodame, et uute bussipaviljonide kvaliteet on ootamist väärt,” ütles abilinnapea Mart Mäeker.

Bussiootepaviljonide soetamiseks kevadel korraldatud hankele laekus kolm pakkumist, kvalifitseeriti üks pakkuja ja edukaks tunnistati pakkumus maksumusega 48 588 eurot (koos käibemaksuga), kuid paraku ei vastanud need paviljonid nõuetele ja linnavalitsus tegi 15. septembril avalduse lepingust taganemiseks.

Print Friendly, PDF & Email