Ott Tänak vihjas soovile jätkata M-Sportis

Väljaandele Motorsport News tunnistas Ott Tänak, et pole järgmiseks hooajaks lepingut veel sõlminud, ja märkis, et sportlik resultaat on rahapakist olulisem. Fordiga sõitvat saarlast on viimasel ajal palju seostatud ka Toyotaga.

“Sport on alati prioriteet,” lausus rallipiloot. “Tahan võita ja olla parimas võimalikus tiimis. Pean vaatama tulevikku ja otsustama, kus meil oleks parim koht. Ma tunnen M-Sporti meeskonda väga hästi. Ma tunnen neid inimesi, tean, kuidas asjad käivad, olen uue auto arendamises kaasa löönud ja see sõidab, nagu olen soovinud. Ma arvan, et mul on siin kõik, mida vajan.”

Ott Tänak jagas Ford Fiesta WRC-auto aadressil tunnustavaid sõnu. Tema hinnangul on auto väga tugev ja võib igal pool hästi sõita ning seepärast on plaan võidelda jätkuvalt meistritiitli nimel. “Oleme sellele päris lähedal ja kuigi me ei tea, mis viimase kolme ralliga võib juhtuda, soovime võidelda selle nimel ka järgmistel aastatel,” märkis ta.

Ott Tänak tunnistas, et talle meeldiks jätkata M-Sportis koos praeguste sõitjate Sebastien Ogier´ ja Elfyn Evansiga. “Meil on Elfyniga head suhted ja oleme teineteist kaua tundnud,” tõdes saarlane. “Sama hästi saame läbi ka Sebiga, kes on väga hea meeskonnakaaslane ja üks hea kutt. Ta on tugev isiksus ja seda eriti just vaimselt. Olen temalt palju õppinud.”

Ka M-Sporti boss Malcolm Wilson soovib oma praegust meeskonda koos hoida. “Loomulikult soovin nende meeste jätkamist, aga ma ei pane selleks M-Sporti tulevikku kaalukausile,” märkis ta.

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Kataloonias.

Print Friendly, PDF & Email