Horoskoop

JÄÄR
Püüa täna vältida mõnuainete ning söögi ja joogiga liialdamist. Sinu enesekontroll jätab soovida ning võid kergesti depressiooni langeda.
SÕNN
Tunned täna vajadust oma silmaringi laiendada ja õppida midagi täiesti uut. Hea aeg trenni minemiseks, dieedi või ravikuuriga alustamiseks.
KAKSIKUD
Oled täna energiline ja aktiivne, kuid kipud raiskama oma energiat mõtlematult ja ebaefektiivselt. Hea päev pühenduda spordile.
VÄHK
Täna on õhus konfliktsed energiad. Oma suure lobisemishimuga võid endale suuri probleeme kaela tuua, jälgi hoolikalt, mida ja kus räägid.
LÕVI
Tunned end õnnelikuna, mugavalt, hästi ja kindlalt. Kavandad oma tulevast elu ja teed suuri plaane. Hästi sobib täna intellektuaalne tegevus.
NEITSI
Päev toob sulle huvitavat informatsiooni ja aktiivset suhtlemist. Tee oma silmad-kõrvad lahti ja ole valmis rakendama uusi ideid.
KAALUD
Aktiviseeruvad loomingulised energiad. Võimalik, et suudad täna leida lahenduse juba pikka aega kestnud probleemile. Paranevad suhted kaaslastega.
SKORPION
Kipud täna veidi pinges ja üsna endassetõmbunud olema. Võimalik, et sul esineb seedimisega seotud tervisehäireid. Väldi alkohoolseid jooke!
AMBUR
Tegeled enese­analüüsiga. Saad uusi kogemusi ja elutarkust. Kui tunned depressiooni ja vastumeelsust kohustusi täita, oleks targem puhata.
KALJUKITS
Oled täna avatud ja rõõmsameelne. Naudid head seltskonda ja põnevaid ettevõtmisi. Hea päev reisile minekuks ja millegi uue õppimiseks.
VEEVALAJA
Ole valmis tõsiseks suhtlemiseks ja toimuva analüüsimiseks. Kui tegutsed intellektuaalses valdkonnas, on sul täna pingelise töö tegemise aeg.
KALAD
Täna võib ilmneda probleeme kinnisvaratehingutes. Parem, kui lõpetaksid nüüd poolikuid projekte või likvideeriksid varasemaid võlgu.

 

Print Friendly, PDF & Email