Horoskoop

JÄÄR
Täna on hea päev lõpetamaks pooleliolevaid töid ja tegemisi. Lähene nendele kohustustele loominguliselt, nii on lihtsam elu endale huvitavaks teha.
SÕNN
Kui oled siiani midagi kahe silma vahele jätnud, siis tuleb sul nüüd nende asjadega taas kokku puutuda. Väldi kohustustest möödahiilimist.
KAKSIKUD
Kipud täna kõike üle dramatiseerima. Muretsed liiga paljude asjade pärast ning kurnad sellega nii ennast kui ka oma lähedasi.
VÄHK
Oled praktiliselt meelestatud, kuid samas on sul täna kalduvus muutuda tõeliseks kooneriks. Hoia oma süda avatud ja tee kaaslastele kingitusi.
LÕVI
Pööra suuremat tähelepanu oma tervisele. Kui sul on väljaravimata haigusi, siis võivad need täna endast märku anda. Hakka D-vitamiini võtma.
NEITSI
Liigne enesekindlus ja ebaobjektiivsus võivad sulle täna probleeme põhjustada. Vältimaks vigu ja olemaks kindel ettevõtmise õnnestumises, tee korralik plaan.
KAALUD
Ilmutad täna erakordset kangekaelsust. Sinu järeleandmatus ja oma jonni ajamine võib nii mõnegi su kaaslastest endast välja viia.
SKORPION
Täna võid kergekäeliselt raha kulutada, mis aga hiljem valusalt kätte maksab. Samas on nüüd hea õppida midagi uut või võtta ette üks huvitav seiklus.
AMBUR
Otsid võimalust eneseteostamiseks. Sinu loomingulisus on aktiviseerunud ja otsib väljundit. Kasuta tänane päev maksimaalselt ära.
KALJUKITS
Täna teeb sulle head looduses viibimine. Suhtle maa, vee, tule, õhu ja puudega. Ära karda end avada, täna teeb see sulle ainult head.
VEEVALAJA
Võid täna üsna taktitundetu olla ning seetõttu võib nii mõnigi sinu sõpradest sinu peale solvuda. Mõtle enne, kui midagi ütled!
KALAD
Nüüd peaksid end tõsiselt käsile võtma ja vaatama kriitilise pilguga üle asjad ja suhted. Jõua selgusele, mida sa tõeliselt vajad.

 

Print Friendly, PDF & Email