Aivar Pohlak kandideerib Kose vallavolikogusse (3)

Sõrves elav Eesti jalgpalliliidu president Aivar Pohlak kandideerib Harjumaal asuva Kose valla volikogusse.

“2009. aastal, kui elasin tollal igapäevaselt Kose vallas Tuhala külas, palusid piirkonna elanikud mul kohalikku volikokku kandideerida, et aidata kallutada kaalukaussi teljel Nabala paekavandused – Nabala maastikukaitseala viimase kasuks,” rääkis Aivar Pohlak.

“Mulle loomuomaselt elasin ka teistesse teemadesse sisse, võtsin vastutuse, juhtides volikogu keskkonnakomisjoni ja vedasin valla kultuurikontseptsiooni loomist,” kõneles Pohlak. “Kuna palju algatatut on pooleli ja endise Kose vallavanema Vello Jõgisoo loodud valimisliit, mille osa ka mina olin, on tänaseks lagunenud, siis lõime koos mõttekaaslastega uue valimisliidu. Mis tähendab, et minu jätkuv olemine Kose maksumaksja on seotud eelkõige vastutusega endise kodukoha ees.”

Küll on aga Aivar Pohlaku abikaasa Triin ja tütar Pilleriin Sõrve poolsaare ametlikud elanikud ning jalgpallijuhi sõnul juhtub see varem või hiljem ka tema endaga.

“Tõsi, Saaremaa poliitilises elus kaasalöömist ma ei planeeri – erinevalt Kose vallast olen saarlase mõistes siiski vaid külaline,” märkis ta.

Print Friendly, PDF & Email