Horoskoop

JÄÄR
Täna võib juhtuda, et keegi püüab oma kohustusi sinu kaela veeretada või siis sinu saavutusi enese arvele kirjutada. Ära lase endale pähe istuda!
SÕNN
Tänane päev peaks karjääriasjus sinu jaoks vä­ga soodne olema. Võid saada palgakõrgendust või mõne hea pakkumise. Inimesena mõjud atraktiivselt.
KAKSIKUD
Kaldud täna nostalgiasse ja liigsesse emotsionaalsusesse. Kipud iga tühja asja pärast solvuma. Sõprade seltskond mõjub sulle lohutavalt.
VÄHK
Sinu vastutustunne on täna suurem kui tavaliselt. Püüad korda luua ka seal, kus asi otseselt sinusse ei puutu. Tööl ilmutad nüüd ülimat kohusetundlikkust.
LÕVI
Pingeliste mõjudega päev. Juhul kui istud terve päeva paigal ja oled omaette, võivad sul tekkida tõsised psüühilised, aga ka füüsilised probleemid.
NEITSI
Võimalik, et kohtud täna mõne vana sõbraga, kellega oled koos olnud ka rasketes olukordades. Aktiviseeruvad tugevad emotsionaalsed meeleolud.
KAALUD
Võimalik ebakindlustunne seoses materiaalsete asjade ja tööga. Tunned, et tahaksid palgakõrgendust, kuid ei söanda seda küsida. Pea endast rohkem lugu!
SKORPION
Püüa olla iseseisvam ja otsustusvõimelisem. Kui ootad, et keegi teine sinu eest midagi ära teeks, takistad enda arengut ja loovust.
AMBUR
Sinu kaaslased võivad täna uskumatult vastutulelikeks osutuda. Saad meeldiva üllatuse osaliseks ja tunned teatavat kergendust. Oht laisaks muutuda!
KALJUKITS
Võid täna kannatada kerge hajameelsuse all. Sul on raskem kui tavaliselt end kokku võtta ja midagi asjalikku teha. Oled unistavas meeleolus.
VEEVALAJA
Võimalik, et sõber teeb sulle täna ootamatu üllatuse või saad kutse mõnele huvitavale üritusele. Ole valmis ootamatusteks seoses tehnikaga.
KALAD
Täna on hea päev kõikvõimalike ürituste korraldamiseks, külla minemiseks ja suhtlemiseks. Sinu vaim on valmis uuteks kogemusteks.

 

Print Friendly, PDF & Email