Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et oled täna pinges ja murelik. Kuid ega liigsest muretsemisest midagi paremaks muutu. Väldi endasse tõmbumist ja suhtle inimestega.
SÕNN
Oled kindel, et sinu tegutsemine ükskõik millises valdkonnas on eriti tähtis ja kaalukas. Ootad oma lähedastelt toetust. Püüa olla tagasihoidlikum.
KAKSIKUD
Tänased planeediseisud muudavad sind kirglikuks. Võid ootamatult armuda, kuid sama oota­matult võib see tunne ka kaduda.
VÄHK
Püüa täna endas kultiveerida neid omadusi, mida vajad esinemisel ja inimestega suhtlemisel. Usalda ennast rohkem, tegele meeldivate asjadega.
LÕVI
Kui oled siiani pigem omaette hoidnud ja eraklikult elanud, siis nüüd aktiviseerub ootamatult soov suhelda ja kuulata teiste mõtteid ilmaelust.
NEITSI
Oled häiritud, kui näed enda kõrval konkurente, ja püüad neid iga hinna eest üle trumbata. Väldi pealetükkivat ja egoistlikku käitumist.
KAALUD
Praegu tuleks vältida kahtlastesse sobingutesse sattumist. Täna antud laen ei pruugi sulle tagasi jõuda. Ole ettevaatlik võõraste inimestega!
SKORPION
Oled täna aktiivne ja uudishimulik. Hea aeg eksperimenteerimiseks, huvitavate kohtade külastamiseks ja reisimiseks. Samuti soodne päev võõrkeelte õppimiseks.
AMBUR
Võimalik, et sinust kõrgemal positsioonil olev inimene küsib sinu arvamust või nõuannet. Sinu rahulikkus ja kindlameelsus mõjub posi­tiivselt.
KALJUKITS
Muusika, ilu ja armastus! Ootad oma partnerilt suurt tähelepanu, kuid ole valmis seda ka ise pakkuma. Hea päev puhkamiseks.
VEEVALAJA
Oht ajada segi armastust ja sõprust. Oled emotsionaalses ja kirglikus meeleolus, kuid sinu kirglikud mõtted võivad sama kiiresti kaduda, kui tekkisid.
KALAD
Võimalikud pinged, mis seotud seksuaalsuse ja romantikaga. Kipud täna olema veidi jämedakoeline ja taktitundetu. Pööra oma partnerile rohkem tähelepanu.

 

Print Friendly, PDF & Email